Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - -10kg i więcej
Wątek: -10kg i więcej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-02, 19:50   #35
Yavana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: -10kg i więcej

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Miałam tak kiedyś, ale się zawzięłam. Bo wyobrażam sobie ile mogę stracić przez takie coś, a stres wcześniej czy później mija! )

Właśnie najtrudniej wytrzymać w postanowieniu. Podczas sesji też nigdy nie chudłam, a raczej zawsze tyłam. Nauka bez czekolady mi nie szła, ale sesja to 2 tygodnie, więc długofalowo nie miała tragicznych skutków. Za to praca, to i owszem. Często wracając do domu ostatnią rzeczą o której marzę jest gotowanie, a chipsy, frytki, ciasteczka... to przychodzi szybko.

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
to Dukaj rozsądnie i powodzenia a przy okazji zaprazsam do nas - dużo motywacji, kopania w tyłek jak trzeba i zawsze jest kogo się poradzić https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=516506

Ty się tym najadłaś?! o matko, ja jem z 3 razy tyle...
Zazwyczaj jem śniadania, ale wczoraj zjadłam tak dużo na kolację, że w ogóle rano nie byłam w stanie nic zjeść. Czy mało, czy dużo... Pojedyncza pierś z kury, 2 łyżki otrębów i 2 jajka, a do tego ogórki... Ja się spokojnie taką porcją najadam. Nie byłaby w stanie zjeść więcej mięsa. Podobnie jak pół kostki fety z pomidorami i rzodkiewką (właśnie zjadłam) - też sycące.

Ja nie jem wielkich porcji, nawet jak nie dietuję. Za to uwielbiam kuchnię włoską, wszelkiego rodzaju pasty, domowe pizze, tiramisu. Gubią mnie też ziemniaczki opiekane i wszelkiej maści słodkości.

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny jesli mnie przygarniecie to chętnie się do Was przyłączę co prawda zostało mi mniej niż 10 kg do zrzucenia ale jak by wziąć pod uwagę wagę z jakiej startowałam w połowie lutego to się kwalifikuję
Obecnie przy wzroście 169 ważę 67 kg a startowałam z 74 mój pierwszy cel to 62 a drugi to 60 bylo by pięknie
Witam w wątku Zaraz Cię dopiszę do tabelki. Gratuluję spadku wagi, ładnie leci.
Yavana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując