Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - -10kg i więcej
Wątek: -10kg i więcej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-02, 22:05   #40
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: -10kg i więcej

Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj jem śniadania, ale wczoraj zjadłam tak dużo na kolację, że w ogóle rano nie byłam w stanie nic zjeść. Czy mało, czy dużo... Pojedyncza pierś z kury, 2 łyżki otrębów i 2 jajka, a do tego ogórki... Ja się spokojnie taką porcją najadam. Nie byłaby w stanie zjeść więcej mięsa. Podobnie jak pół kostki fety z pomidorami i rzodkiewką (właśnie zjadłam) - też sycące.

Ja nie jem wielkich porcji, nawet jak nie dietuję. Za to uwielbiam kuchnię włoską, wszelkiego rodzaju pasty, domowe pizze, tiramisu. Gubią mnie też ziemniaczki opiekane i wszelkiej maści słodkości.
hm i to jest dowód na to,że każda dieta działa na kogoś innego. bo ja pierś z kurczaka i sałatkę jem na sam obiad a Ty przez cały dzień...
ale ile to jest kcal? bardzo mało... nie czujesz się osłabiona? bo pierś z kurczaka to jakieś to ok.200 kcal, 2 jajka to kolejne 200, otręby 50 kcal, warzyw nie wlicza się w bilans kaloryczny. jeszcze fetę trzebaby dodać. to jest ok 500 kcal (a na potrzeby fizjologiczne: oddychanie, trawienie, a także podstawowy ruch kobieta potrzebuję ok 2000 kcal... )
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!

Edytowane przez tchnienie-wiatru
Czas edycji: 2011-05-02 o 22:10
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując