Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Matki - Polki wyuzdane i ich Bąble ukochane!!! III - IV 2010r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-08, 11:29   #1445
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Matki - Polki wyuzdane i ich Bąble ukochane!!! III - IV 2010r.

Witam was babeczki kochane
Moja zgroza wreszcie zasnęła... od wczoraj nam strajkuje i zamiast zasypiać o 10 to zasypia o 12.15 i to jej jedyna drzemka jest. Na szczęście trwa chociaż 2 godziny. Nie wiem czy się przestawia na jedną drzemkę?? Nie wiem o co kaman ale ja jak jestem z mała to żeby zasnela drugi raz to muszę się nieźle nagimnastykować a i tak czasem bezskutecznie a niani zawsze śpi dwa razy do przyjścia tż z pracy czyli do 16. U mnie nie ma takiej opcji... jak ona to robi?? może jej się z nią nudzi i woli spać
Poza tym u nas ok. Nocki (odpukać) niezłe, ewentualnie 1 pobudka ale tylko na położenie i posmeranie po brzuszku sypia jak z zegarkiem w ręku do punkt 7.
No i z dnia na dzień jest coraz bardziej kochana nasz mały skarb... i kuma wszystko co się do niej mówi. Zaczyna coraz więcej gadać- mama, tata to już norma (i to nie gadanie od tak sobie tylko zwraca się do nas jak coś chce ), baba, dziadzia, dada (leci wtedy pod drzwi), lala (ulubiona lalka którą wiecznie całuje), sisi (jak ktoś otwiera drzwi od wc ), aaaaa... jak udaje, że śpi no i oczywiście tak i nie. Poza tym buzia jej się nie zamyka i cały czas gada po swojemu.
A najlepiej naśladuje świnkę- tak charczy jakby chrapała i robi przy tym niezłą minkę

Uwielbia włączać radio, co chwila staje pod szafką gdzie jest wieża, rusza głową (ze niby tańczy) i pokazuje palcem na wieże. Muszę ją podsadzić a ona wciska guziczek i radość nie z tej ziemi

Tak piszecie o zmianach łóżeczek i mojej też by się przydało chyba bo robi tak jak wasze dzieci- wpycha głowe w szczebelki i to ja czasem wybudza. W ogóle strasznie się wierci w nocy nie wiem sama co zrobić... najgorsze jest to, że na razie umie wchodzić na łóżko sama a schodzić niekoniecznie. Lepiej byłoby w druga stronę
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora