Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-15, 13:18   #4367
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam ciocię gienkę-położniczkę, muszę pogadać
Bardzo jestem ciekawa co by powiedziała - jak będziesz się z nią widziała to pokaż jej ten raport..

Ja prawdę powiedziawszy miałam mieszane uczucia jak go czytałam.. z jednej strony to było ciekawe i czytałam z zapartym tchem no bo - o tym się nie mówi.. a z drugiej strony im dłużej czytałam tym większa złość mnie ogarniała, że kobiety są nieświadome tego, że to nie jest konieczne, a wręcz szkodzi - ale ponieważ nie mają o tym pojęcia nie protestują

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no fakt tobie juz czas ale musisz to czuc ze to ten czas
a wiecie ile 16 latek lubi dzieci i chcialoby miec bobasa

Czuję to już od dłuższego czasu - bałam się po prostu bo żyłam w ciężkiej niewiedzy Jakbym tylko znalazła normalnego położnika i klinikę w której nie potraktują mnie jak psa, to ja mogę już

Co do tych 16 latek - kiedyś na jakimś portalu dla mam jakaś dziewczyna napisała posta, że ma 21 lat wzięła ślub ze swoim ukochanym i planują już dziecko.. W ciężkim szoku byłam jak czytałam dyskusję o tym, bo się okazało, że takich jak ona (mężatych w tym wieku i chcących bobasa jest baardzo dużo).. Ja w tym wieku to o dziecku jeszcze nie myślałam, teraz młodzież szybciej dojrzewa czy o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady podczas naturalnego porodu wystepuje bol ktory po porodzie zanika i mozesz w pelni poswiecic sie opiece nad malcem chodzic moesz nawet wykonywac wszystkie czynnosci natomiast po narkozie budzisz sie z bolem i do tego musisz zajmowac sie malcem karmic ( a po narkozie jest zanik pokarmu w piersiach) a nie mozesz sie ruszac nawet oddychac o chodzeniu nie wspomne do tego rany na brzusiu roznie sie goja
Mhm.. w jednym z tych programów na tvn style mówili, że po naturalnym porodzie wydziela się jakiś hormon który uśmierza ból i pozwala w pełni cieszyć się maluszkiem. No pomijając, że dzidzia się rodzi i dociera sygnał do mózgu i brzuszek zaczyna maleć.. Przy CC tego nie ma

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wracajac do pogody to denna pogoda wystepuje w polsce raz cieplo pozniej znow zimno pare dni pocieszylam sie lekkim upalem powiedzmy i teraz co mam czekac na snieg od srody cos tam ma byc lepiej ale dopiero od srody
No niestety takie uroki pogody. Zazdroszczę Ci, że tam u siebie za granicą masz takie piękne pogody..
Tak rozmawiamy na różne tematy i wychodzi na to, że faktycznie lepiej wyjechać za granicę bo to same plusy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora