Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 13:42   #4374
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ale mówisz o cesarskim cięciu ? Czy o jakimś cudownym porodzie gdzie dziecko samo wychodzi, a Ty nic nie czujesz?

Ja nie zamierzam Ci nic wciskać, ale jeśli mam być szczera to zastanawiałabym się..
Z tego co mówi Cascada to taki ból jak przy okresie tyle że mocniejszy.. Ja swoje okresy mam naprawdę tragiczne i nic tylko walić głową w mur Pewnie nie mam co porównywać, ale świadoma tego jestem Nie wiem czy chciałabym, żeby całe to wydarzenie mnie ominęło.. Serio

Kobiety bardziej przeżywają traumę nie tyle ze względu na sam ból co tez przez to niepotrzebne nacięcie, szycie - lekarzy i pielęgniarki którzy traktują Cię jak śmiecia.. Gdyby te negatywne czynniki wyeliminować, myślę, że byłabym w stanie wytrzymać sam ból żeby ten cud narodzin przeżyć

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------



Pomijając to o czym pisałam - później dużo ciężej wrócić do poprzedniej figury, pomijam już zrosty i bolące blizny..



Trzeba by było zapytać jakąś mamę z takimi silnymi bólami podczas okresu czy można to w ogóle porównywać
mówię o cudownym porodzie
moje koleżanki mówią najgorsza rzecz na świecie i największy ból
mam nadzieję że za 10 lat coś wymyślą
na pewno technika pójdzie do przodu
a jak już to na pewno w Niemczech i prywatnie a nie w państwowej rzeźni

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Że sie znajdzie to wiadomo, ale selekcja genów to co

Kiedy własnie chodzi o to ze przy cesarce nic nie czujesz podczas ale potem boli jak jasna cholera
nie to miałam na myśli

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

zresztą matka natura nie jest sprawiedliwa to kobiety co miesiąc przez parę dni krwawią i to jeszcze one muszę 9 miesięcy chodzić z brzuchem i na koniec jeszcze ból cudownie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora