Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o bańkach - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-15, 14:35   #1965
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Krysaaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny-dzisiaj zaczęłam swoją przygodę z bańkami.Kupiłam te słynne niebieskie w aptece,poczytałam trochę Wasze forum i przystąpiłam do dzieła....Ale potrzebuję WASZEJ POMOCY!!!!!!!! Po 1 nie umiem "wyczuć" tych baniek,albo mi się tak zazsa,że nie mogę jej ruszyć i wbiegu naciskam,aby ją oderwać bo boję się malinki,albo tak delikatnie dotyka,że za chwilę się odrywa
Po 2 po moim masażu minęła ok godz.i jak poszłam do łazienki to wbiłam się w szok-na przedniej stronie ud-czerwone krostki-ala popękane naczynka-ale tego się spodziewałam,jednak tylna strona ud to JEDEN GIGANTYCZNY SINIAK!!!!! Czytałam o siniakach,ale myśłałam,że to małe gdzie niegdzie,a tu tak jakby zlały się w 1 całość i wyszło fioletowe całe udo czy to normalne,czy robię coś NIE TAK-POMOCY!!!
Dziękuję,pozdrawiam
być może za mocno zasysasz bańkę.
przed masażem posmarowałaś uda jakąś oliwką ? nie potrafię Ci określić jak mocno musisz zassać bańkę ,żeby było okej. to po prostu musisz sama wyczuć.
gdy pierwszy raz robiłam sobie masaż również miałam siniaki... , teraz już w ogóle nie mam, ale to kwestia wprawy .
proponuję Ci,żebyś powtórzyła zabieg za jakiś tydzień i pamiętaj,żebyś tak mocno nie zasysała się .
powodzenia !

Cytat:
Napisane przez Venuska Pokaż wiadomość
Przeleciałam wątek i nie znalazłam jak powinien wyglądac taki masaż brzucha.
Czy powinnam go robic od boku do boku czy tez od dołu w kierunku góry.
Nawet na youtubie nie znalazłam zadnego filmiku
z tego co się orientuję to nie powinno się masować brzuch bańkami, na pewno na tym wątku kiedyś ktoś o tym wspominał.
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując