Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-22, 21:00   #1514
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
dziś rano podjechałam do słynnych delikatesów w naszym mieście slynnych, bo otwartych wtedy kiedy wszystko inne zamkniete. I stala laska za kasa po czym mówi do mnie " Czy Pani się głodzi??" ja szok mówię nie i pytam skąd takie przypuszczenia ( nadmieniam, iż nie znam laski) a ona do mnie, że pamięta mnie jak byłam bardzooooo duża i ostatnio jak mnie zobaczyla z mężem to zastanawiała się czy to ja czy mąż związał się z kimś innym

ech i powiedziała mi że mnie podziwa za wytrwałość.

Dziewczyny przecież to zadna wytrwałość ta dieta jest nawet przyjemna

a wczoraj na grilku zauwazyłam, że jestem szczuplejsza od siostry ciotecznej męża która rzecz jasna już pytała na czym to tak chudnę
no to brawo

i wyglądacie super dziewczyny! Pandzia, Metal-Fish i Mroziq świetnie wyglądacie!

a ja zgrzeszyłam trochę...na obiedzie i kolacji byłam na komunii. no i zjadłąm gotowane udko i pierś, galaretę z kurczaka i sałatkę - no właśnie, sałatkę. z oliwą chyba. bo tych z majonezem nie tknęłam... ale jeśli bym nie zjadła to w ogóle nie zjadłabym warzyw i to gotowane mięso dość wysuszone było.

no, mam wyrzuty sumienia, ale wiem, że gdybym nie zjadła to też źle bo wyszedłby dzień P....

idę się uczyć, może jeszcze zajrzę
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora