Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 17:13   #2634
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam do Was ogromną prośbę. Powiedzcie mi z jakim hydrotalem najlepiej zrobić tonik przy użyciu flawanonów mięty? I co do niego jeszcze dodać, jeśli w ogóle dodać? Mam cerę suchą, wrażliwą, naczynkową.
To nie ma większego znaczenia - w kazdym sie rozpuści, hydrolat wybierz pod kątem swojej skóry
Cytat:
Napisane przez Kretka666
Generalnie zbieram się na zakupy olejowo-masłowo-hydrolatowe. Z ZSK chciałam hydrolat geraniowy, melisowy, z róży stulistnej, z nasion słodkich migdałów. Do tego olej z nasion malin, z ogórecznika lekarskiego, z orzechów laskowych, z pestek moreli, z pestek śliwki, z wiesiołka. A na dodatek masło shea i masło kakaowe.
I nie wiem co wybrać dobrego dla mojej skóry...
Za dużo tego!
Moze zamiast aż tylu rodzajów olejów i hydrolatów, weź pantenol - bedzie ładny tonik z hydrolatu, mięty i pantenolu. Pantenol to świetna rzecz dla alergików (nie słyszalam o przypadkach uczulenia)
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując