Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-24, 12:37   #1758
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
A jak oceniasz ten krem Bielendy z żeń-szeniem i czy podzielasz zachwyty nad mikrodermabrazją Dax - u mnie czeka w zapasach?
Krem Bielendy jest jednym z dwóch kosmetyków w zbiorze, którego jeszcze nie używałam.

Zachwyty nad mikrodermabrazją podzielam jak najbardziej. To pierwszy kosmetyk, który tak wygładza cerę, którego używałam. Stosuję raz w tygodniu, jak na razie jakieś 4 razy, długofalowych efektów w postaci zmniejszenia porów jeszcze nie widać, ale to bardzo dobra rzecz. I nie podrażnia, mimo że jest bardzo mocna.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
O to masz ten sam problem - u mnie wycofano AKN MAT SPF 40 z Biodermy i szczerze to nie wiem co kupić, bo próbki kremu Avene mineralnego 50+ zrobiły mi jesień średniowiecza
To znana bolączka i złośliwość rzeczy martwych - jak się już znajdzie idealny filtr, to zaraz jest wycofywany.

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
Ja jako włosomaniaczka chciałabym poznać Twoją opinię na temat maski do włosów Gloria
Mam również pytanie odnośnie kremu do stóp, już długi czas szukam kremu, który będzie dobrze nawilżał i radził sobie ze skórą na piętach, jak z tymi problemami radzi sobie Twój krem?
A maska Gloria jest drugim kosmetykiem, którego w zbiorze jeszcze nie używałam. Stoi w zapasach od zimy i nie mogę się jakoś za nią zabrać.

Krem jest fajny, dobrze nawilża, szybko się wchłania, ale jest raczej lekki i ze skórą na piętach średnio sobie radzi. Generalnie znam bardziej odżywcze kosmetyki i do tego raczej nie wrócę.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując