Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - X Factor Polska
Wątek: X Factor Polska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-29, 21:31   #1567
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A może tym, że jako jedyna w tym programie (mam na myśli odcinki na żywo) jest obiektywna i wypowiada się z sensem?
Wiedziałam, że ktoś na mnie naskoczy . A moim zdaniem nie jest obiektywna, a już na pewno nie wypowiada się z sensem. Ona zwyczajnie nie ma zdania, nie ma słuchu przede wszystkim i nie ma nic do powiedzenia, to jest straszne. Większość Jej wypowiedzi mnie przeraża, jakby chciała coś powiedzieć, a niebardzo miała co, to już wolę uroczy bełkot Czesława (który chce coś powiedzieć, ale nie wie jak ). Ale to jest moje zdanie i proszę, nie krzycz na mnie i tak go nie zmienię .

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
nie wielbiłam jakoś szczególnie nikogo z tej trójki - ale zachowanie Kuby dla mnie jest przesadą, a jakoś mnie Majka bardzo nie irytuje jest neutralna jak dla mnie generalnie to nawet ją polubiłam
Ja np. widzę cel w tym Jego zachowaniu i zdecydowanie udaje Mu się ten cel osiągnąć, moim zdaniem jest genialny . I On właśnie po to jest, żeby być postacią kontrowersyjną, wkurzać ludzi, robić im na złość, zachowywać się jak dziecko, no przecież to jest Kuba Wojewódzki .

Cytat:
Napisane przez madzia256 Pokaż wiadomość
Co do Majki, to fakt jest trochę, może nie irytująca, ale nijaka. Czasami powie coś trafnego, ale na ogół gada byleby gadać i nic mądrego nie wnosi poza ogólnikami. I wkurza mnie, to, że nie potrafi kobieta tupnąć nóżką kiedy trzeba tylko znosi Kubę . Udawanie, że jej to nie rusza średnio jej wychodzi więc odpowiedziałaby mu raz a porządnie i byłby spokój.
Otóż to! Ale mnie nadal irytuje, choć masz rację z całą resztą, a szczególnie tym, że jest nijaka i nic mądrego nie wnosi.
Co mnie jeszcze drażni - krytykuje strasznie stroje (chyba tylko tutaj ma coś sensownego do powiedzenia), a sama jak się ubierze, albo, o zgrozo, uczesze . Ale nie o tym program, więc to Jej mogę wybaczyć


Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Ha! czyli nie jestem sama. IMO Majka rozwaliła ten program a reszta siłą rzeczy równała do jej marnego poziomu.
Coś w tym jest.
Cytat:
Słabe że była niania, kobieta bez słuchu i większych dokonań ocenia uczestników...
Natomiast tutaj przesadzasz. Może być i byłą kurtyzaną, jakie to ma znaczenie? Chociaż akurat z tym się zgadzam (i też większość to pisała w czasie castingów), że słuchu muzycznego to Ona raczej , niestety, nie ma.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując