Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-30, 10:50   #3094
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
aaa, myślałam, że o tamtych piszesz
nie wiem czemu, ale ja to lubię czasem wleźć do pepco pooglądać co tam mają
ostatnio nawet mierzyłam takie śliczne bokserki z falbankami przy dekoldzie za 14,99 chciałam brać niebieską, ale zobaczyłam, że ma jakąś tłustą plamę, innej Ski już nie było, a w różowej nie było mi dobrze :/ więc sobie darowałam


hehe i jak się podobało?
ja ostatnio jak leciałam po kanałach to właśnie na MTV ogladałam kawałek 'Polowanie na singla' i 'Miłość w rytmie Daisy'
czego to już ludzie nie wymyślą


ojj, to faktycznie daleko.. no ale i tak Wam zazdroszczę
uwielbiam imprezy weselne


zerknę kochana czy u mnie one w ogóle są, bo jak byłam parę dni temu, to ich nie widziałam
dam Ci znać
ja sobie tam pokupowałam parę rzeczy lakier z astora nudziakowy tam znalazłam uwaga za 7,99 zł rajtki ażurkowe za 9,90 i boksereczki z koronkowymi ramiączkami i wzdłuż dekoltu za 9,90 wzięłam szarą i różową chciałam jeszcze kawkę z mlekiem ale były same wielkie a to się rozciąga to worek by się zrobił może następnym razem

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję

a wiecie co wymyślił mój TŻ?
że kupimy sobie przyczepę campingową i będziemy jeździć po świecie
pomysłowy
ja się nie nadaję na takie eskapady do przyczepy a już na pewno nie pod namiot

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

_eNchaNted_ co do tych programów na MTV to daj spokój ten program NEXT z gejami albo less rozdarci WTF? ludziom się w dupach przewraca
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora