Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-30, 13:51   #3151
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


i przy okazji zdycham z bólu dostałam @ z samiutkiego rana, jeszcze od 6 w pracy siedzę i zwijam się na wszystkie strony..
takiego mocnego bólu brzucha i obfitego wodospadu już dawno nie miałam.. :/ jeszcze pech chciał, że nie zabrałam tabletek ze sobą


Oj bidulko Do mnie chyba tez nadchodzi :/
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pomoże mi któraś z Was w kupnie?
u mnie Pepco jest, ale takich cudów nie ma


Ja jutro zobacze w dwóch
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak tak, mam niebieskie
napisałam mu, ale i tak twierdzi że mu się podobają muszę czym prędzej zakończyć ta rozmowę. Miał wewnętrzną potrzebę powiedzenia mi tego, bo inaczej napisałby mi na fb (gdybym go miała).
Wiecie co, może tak to przeżywam, bo dawno mi ktoś obcy nie powiedział czegoś miłego, oprócz Was oczywiście ale chodzi mi o faceta.
Poza tym zabawa rodem z gimnazjum
Dobry koleś
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana byłam u lekarza bo mój żołądek mi już tak dokucza.Dostałam skierowanie do gastrologa i pobrali mi krew na próby wątrobowe i coś tam jeszcze .



A ja się z lapiem przeniosłam na taras i popijam koktajl z truskawek taki bardzo zimny
Ale upał
Ty tez masz z tym żołądkiem

Nie za dobrze ci z tym tarasem?
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

póki pamiętam - Czeko, ja robię teraz toner allwaves 8.1 i jest naprawde popielaty mocno



a nie masz czasem ciasno między zębami? bo to jest z kolei moja zmora... tak się łatwo próchnica przenosi, że szok i jeszcze nic nie widać
Noo to dobrze slyszalam o popielkach z allwaves'a
Ja mam mega ciasno miedzy zebami... Ja mam ścisk jak na wyprzedazy w sklepie. Kazdy zab w inna strone Mam cos przeczucie ze wiecej tych zebow mi sie psuje Ale tam to sie nawet z wiertłem ciezko dostac Najlepiej ojciec do mnie ze niech mi wyrwie ta dentystka zeba w cholere to moze mi sie chociaz troche rozejda
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a co do wymarzonych neonowych butów to na razie te mnie trafiły ale szkoda tyle kasy mi na nie http://allegro.pl/pomaranczowe-szpil...606622786.html[COLOR="Silver"]
Ładna ale jakis słaby ten pomarancz
Ta 1 nie moja długosc, ale ta druga sliczna
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora