Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 21:48   #2454
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Również stosuję olejek herbaiany na całą brodę, doskonale sprawuje się jako antybakteryjna broń.
Widzę, że toczy się dyskusja o micelach - od kiedy odkryłam hydrolaty, to mnie zupełnie nie interesują. Zużywam już kolejną buteleczkę oczaru.
Ja oczarowy powolutku męczę, świetnie odświeża ale - praktycznie mi buzi nie tonizuje... takie mam wrażenie. jest maksymalnie delikatny, nie zamyka porow [jak probka mojego vichy] i nie zapobiega 'pryszczeniu'. pierwszy raz moge nazwac moje wypryski pryszczami, jestem zalamana i jutro pedze po garniera ostrego do tonizacji albo po peeling
Zazdroszcze, ze az takie pozytywy [ze same pozytywy!] mozesz mowic o hydrolacie. Jest swietny, owszem, ale - za malo. Chyba, ze to efekt odstawiania bardziej chemicznych srodkow

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Caameroon, nie mialam za wiele naturalnych miceli, wiem, że ten AA Eco jest super, nawilża, gorzej ze zmyciem tuszu do rzęs, a polecam te które wymienilam, bo slyszalam, że są dobre. O tej logonie także. Coslys mialam próbkę od Klolci i bardzo fajnie się spisal, ale dość intensywnie pachnie i olejkami i niestety alkoholem, Klolcia mówila, że ją podraznil, u mnie natomiast nic takiego się nie dzialo. Myślę ze warto wypróbowac Logonę lub AA Eco. Argile provence nie wiem, ale on jest w moich zakupowych planach. A teraz czekam na przesylkę wody micelarnej Born to bio, ona jest niby dla dzieci, ale kupilam z myślą o sobie. Cena przystępna.

Poelcam takze toniki, teraz używam aubrey organcis i polecam Ci ten do cery wrazliwej, jako jedyny od tego producenta nie ma alkoholu w skladzie. Jest boski, no ale logona czy inne tez maja ciekawe toniki.
Przejrze wszystko co wymienilas i jesli tylko uda mi sie odnalezc cos na DOZ np. to na cos sie skusze
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując