Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Off Topy z essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-04, 18:38   #1852
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Off Topy z essence

O rany nie było mnie na tym wątku całe wieki, a jeszcze musiałam go nadrobić

Dziewczyny mam pytanko... czy któraś szalona i korzystająca z paypala podjęłaby się zamówienia ze stronki www.lookfantastic.com? Bom się napaliła na paletkę i bazę pod cienie Urban Decay, a sama z PayPala nie korzystam... pisałam już o tym na wątku UD ale zostałam delikatnie mówiąc olana Dodam że wysyłka do PL jest za darmo i ogólnie dziewczyny polecają ta stronę

A wszystko przez to, że trafiłam na pierwowzór paletki z YR, pooglądąłam trochę swatchy no i wpadłam jak jej (paletki UD) nie będę mieć to padaka

Do tego chciałam sobie kupić wreszcie baaardzo dobrą baze pod cienie, i jedyne opcje do UDPP albo Lumiere, ale chyba UDPP jest llepsza nie?

A w ogóle przyszło mi ostatnio zamówienie fajne, mam różobrązer z elfa, jakiś puder rozświetlający którego podobno używa J.Lo oraz paletka z NYXa i jeszcze leci do mnie róż Pinched z NYX o którym kiedyś wspominałam

Powiem Wam że essence już mi się przejada, jakoś wolę teraz inwestować w lepsze kosmetyki... do tego mam nieustający dylemat - które by tu pędzle sobie kupić...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując