Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-05, 14:01   #2575
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

tez mi sie wydaje ze ta strona z fenotyopem nie jest dokonca dobra, bo jako dziecko bylam naturalna blondynkom a skora opalala mi si etak samo, a teraz jestem naturalna szatynka z tym ze w lecie wlosy jasnieja i powstaja mi pasemka naturalnie. A np oprawe oczu mam naturalnie czarna.

a co do sklonnosci do oparzen to jesli nie bede sie wylegiwac caly dzien w najwiekszy upal to nie poparze sie, ale jesli o ta klasyfikacje chodzi to wychodzi IIIB lub IV

niedawno w tv byla mowa o tych filtrach i wypowiadal sie dermatolog i mowil zeby nie stosowac filtrow w czasie dnia codziennego tzn jak sie idzie na zakupy czy do pracy, gdyz filtry maja bardzo ciezka strukture zatykaja pory skory itd. zeby uzywac filtry jak sie idzie na plaze bo wtedy jest wieksze naslonecznienie, a jesli juz mamy opalona skore nawet lekko to jest naturalna ochrona i nie ma koniecznosci uzywania filtrow na codzien.

mi sie wydaje taka 50 za duza tzn rozumiem ze osoby z fenotypem 1, uznaje zasade ze nasz organizm w pierwszej kolejnosci ma sie bronic sam, nie ma co mu ulatwiac

a na tej stronie to max 35 podaja filtr.

filtr to tez trezba wiedziec jak stosowac

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-05 o 14:04
kalae jest offline Zgłoś do moderatora