Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy post!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-09, 13:39   #61
KASIA EN
Raczkowanie
 
Avatar KASIA EN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

C.d.

1,2. Amisu, rozmiar S - kolor ecru/kość słoniowa, zdjęcia tego koloru nie ma na stronie hurtowni, więc wklejam niebieską, rozmiarówka standardowa. Lekka, cienka bawełna, troszkę prześwituje, ale bardzo przyjemnie się nosi. Na zdjęciach trochę krzywo uszyta, ale nie widać tego po założeniu. Spory dekolt!

3. Zdjęcia nie ma na stronie, ale to chyba był H&M, rozmiar S. Rozmiarówka standardowa, cieniutka bawełna, paski typowo granatowo-białe (na zdj. wyszły ciemniejsze), nie prześwituje. Fajnie się nosi, trochę nietoperz, po bokach od talii w gół wszyta gumka, co powoduje marszczenie, ale jest ok

4,5. Pull and Bear, rozmiar S. Spore to S, więc chyba lekko zaniżona rozmiarówka, powiedziałabym, ze to typowa M-ka, wychodzi taka troszkę tunika. Fajna, "oddychająca" bawełna, dobrze nadrukowany wzór, dobrze uszyta.

6,7. H&M, rozmiar S, II gat. - jedyną wadą jest mała dziurka z tyłu na dole. Sądziłam, że będzie czekoladowa, ale rzeczywisty kolor to grafit. Była we wcześniejszych postach, więc nie będę się rozwodzić. Fajna po prostu

8,9. Bezfirmowa, rozmiar S - kolor ecru, rękawek trochę krótszy niż na zdjęciach w hurtowni. Typowy t-shirtowy materiał, lekko prześwitujący, rozmiarówka standardowa.

10. Zdjęcia nie ma na stronie, ale pamiętam, że była to Zara. Rozmiar, który ja mam to M i jest wielka! Pasuje na moją mamę, a mamy zupełnie inne gabaryty Ponadto zdjęcie w hurtowni było tak przerobione, że wyglądała na tunikę i faktycznie nią jest, ale dla mnie, a nie dla mamy, więc wychodzi na to, że w normalnym rozmiarze byłaby zwykłą bluzką. Kamyczki fajne, materiał też i na tym koniec plusów - rozmiarówka do bani całkowicie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niebieska_tunika.jpg (3,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020355.jpg (101,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020354.jpg (99,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szara_koszulka_cola.jpg (3,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020356.jpg (120,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grafitowa_tunika_log.jpg (2,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020357.jpg (105,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ecru_z_falbankami.jpg (2,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020358.jpg (105,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020361.jpg (122,2 KB, 23 załadowań)
__________________
Don’t let anyone ever make you feel like you don’t deserve what you want.

Edytowane przez KASIA EN
Czas edycji: 2011-06-09 o 14:26
KASIA EN jest offline Zgłoś do moderatora