Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-09, 14:31   #3006
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dodka17 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Prosiłabym o opinie na sytuację którą zaraz przedstwie
Otóż : W czasie ostatnich dwóch @ mąż "skończył" w środku. tzn przy pierszej @ w 5dc, w drugiej @ w 2dc. Dla książkowych teori dni @ są dniami niepłodnymi i teoretycznie nie przejęłabym się niczym gdyby nie moje dziwne objawy. Między pierwszą i drugą@ miałam jednodniowe plamienia a następnie dwa dni po drugiej @ rónież plamienia ale dość dziwne bo po myciu okien więc jakieś takie wysyłkowe;/ Do tego codziennie boli mnie brzuch jednak inaczej niż na okres bardziej bym to przyrównała do uczucia które mi towarzyszyło na początku porodu kiedy skurcze nie były jeszcze bolesne a jednak "odczuwałam"macice. dotego miewam bóle kręgosłupa które np ustępują gdy usiądę. Temp mam stale powy żej 37stopni nawet 37,8 zdarzyło się i tak się utrzymuje od rzekomej drugiej@ czasem mam zawroty głowy ale je moge zwalic na pogode. Ale najdziwniejsze w tym wszystkim są własnie testy ciążowe. Jesli licząc od drugiej @ to test wykonany w:
9dc - negatywny,
10dc - 2 kreski(jedna bardzo blada),
12dc - negatywny,
13dc - 2 kreski (jedna dośc blada),
14dc - negatywny...
do tego zauważyłam brak śluzu owulacyjnego. Choć to jeszcze nawet nie pora bo cykle mam 32-33 dniowe. i następny @ dopiero 24-26.06 (wiec troche czasu na czekanie mam Dziwna ta sytuacja więc prosze Was o jakąś sugestię. Przy pierwszej ciąży nie miałam żądnych objawów @ poprostu si e nie pojawił... Fakt faktem w planach mamy dzidzie ale jeszcze nie teraz...
CZekam na na jakieś odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie!
Do zapłodnienia podczas 'przytulanka' w trakcie miesiączki dojdzie tylko wtedy, gdy plemniki w Tobie po stosunku 'przeżyją' i miewasz nieregularne @. Wówczas szansa jest spora. Zwłaszcza jeżeli współżyłaś 5 dnia cyklu.
Ogólnie zajście w ciąże podczas okresu graniczy z cudem.
Zrób więc test ciążowy z krwi. Wtedy będziesz miała pewność na 100%.
Z testami płytkowymi różnie to bywa.
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując