Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 14:27   #736
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na szybko czeko cos dla ciebie

http://www.youtube.com/watch?v=neaEa62vZFc
fajne
to ja wkleję swoją jedną z ulubionych wiem że stara ale lubię
http://cekoladkaaa.wrzuta.pl/audio/7..._orginal_mix_2

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no właśnie przy karku to tak mnie piekła, że aż mi łzy do oczu napłynęły i dosłownie ledwo na krześle usiedziałam

wiecie, że jeszcze chodzę w piżamie? ale mam dziś tempo
idę golić giry
ja to czasami zakładam rękawicę i podrapię się wiem że nie wolno ale co zrobić

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
okkkkkkk potrzymałam ok 45 minut + z 10 malaksowanie, zmyłam i póki co siedzę z ręcznikiem. Dziś będę suszyć, bo nie wytrzymam w niepewności tyle czasu, żeby włosy same wyschły

farba pachnie jagodami
ale garść włosów to mi wyszła przy spłukiwaniu
wyszły? nie gadaj

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no dobrze, ale zauważ, że nawet fryzjerki doradzają zmieniac troche odcien włosów-zimą rozjasnic, zeby z bladoscią nie kontrastowały a latem przyciemnić, zeby się ładnie komponowały z opalenizną
ja w zesżłym roku przyciemniałam do opalenizny własnie i jak się dopłukał kolorek to był idealny, nie mowie, ze odrazu trzeba ze skrajnosci w skrajnosc popadać i walic na brąz ale lekkie podrasowanie koloru czasem na dobre wychodzi

a co do zmiany gustu, to mysle, ze każda z nas tak ma, wiadomo, w młodości eksperymentujemy, szukamy własnego stylu, dopiero odkrywamy co jest dla nas dobre, a co złe. Wiąze się z tym, ze nie zawsze potrafiłysmy odnalezc to własciwe, ale metodą prob i błędów wiekszość z nas już wie, w czym się dobrze czuje, jak podkreśla się walory
najprostrzy przykład-DODA kiedys jak się ubierała? białe kozaczki, różowe mini, bluzki z dekoldem prawie do pępka+pomaranczowa skóra, tlenione włosy i mega pazury..
a teraz mozna ją zobaczyc naprawdę w udanych stylizacjach, eleganckich sukienkach, z naturalnie wyglądającą skórą etc..nie jestem jej fanką zeby nie było


natomiast takie prostolinijne podejscie, jak reprezentuje Bunny, ze ubiera sie w swoim stylu, notabene już niespotykanym na ulicy a jesli ktos sie dziwnie patrzy czy smieje, to na pewno zazdrosci i ma kompleksy, mnie smieszy odpowiednie przyjmowanie krytyki, to też ważna umiejętnosc
co do opinii fryzjerki to nie słyszałam takiej
ale jeśli chodzi o zmianę gustów to sama u siebie to zauważyłam i co do Dody mam takie samo zdanie

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
JA to kiedys w szerokich spodniach i bluzach chodziłam
A teraz w zyciu Nawet adidasów nie mam, tzn mam jedne takie awaryjne ale mnie cisna w palce i ich nie lubie

A z tym kontrastem z bladością, to ja słyszałam co innego, ze bladość i jasne włosy do siebie nie pasują bo sie zlewa wszystko w całość

No fakt mi sie troszke zlewa jak mam taki bardziej cieplejszy odcień, ale w zimnym już nie.
Ale no ja właśnie słyszałam na odwrót, że zimą sie przyciemnia, a latem rozjaśnia
no ja właśnie to słyszałam ale wg. mnie to nie do końca prawa są ładne blade blondynki i są ładne te opalone tylko odejdźmy od schematu że jak ktoś pójdzie raz na jakiś czas na solarium to musi być pomarańczową skwarką i jest solarą mamy lato piękne słoneczko korzystajmy
ja tą opaleniznę potem staram się utrzymywać ale w granicach rozsądku

bardziej mnie właśnie przerażają moje włosy zimą takie szare nudne jak śnieg ale ja zawsze mam jakiś ponury humor zimą to pewnie to na to ma wpływ
całkiem ciemnych bym nie mogła mieć bo bym wyglądała pewnie jakbym była chora

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-06-11 o 14:21
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora