Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy! Dylematy związane z pielęgnacją cery :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-12, 16:03   #3
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Pomocy! Dylematy związane z pielęgnacją cery :(

Cytat:
Napisane przez domiid1 Pokaż wiadomość
Hejo Wiesz co, miałam podobny problem i sama próbowałam się leczyć. I NIESTETY nie wiem co mnie skusiło,żeby kupić sobie ten wstętny la roche effeclar...Ten żel tak wysuszył mi twarz,że była aż czerwona. Epiduo też koszmarnie wysusza...Potem miałam przygody z wieloma dermatologami i na niewiele się to zdało...Teraz jest już ok. Radzę Ci myc twarz PŁYNEM MICELARNYM. Ten z Ziaji jest okej i niedrogi, bo jakieś 8 zł. Albo vichy, ale ten wiadomo,że droszy...A do tego polecam Ci krem Dermedic HydraIN2. Mi to połączenie bardzo pomogło. I staraj się nie myć twarzy za często, a już na pewno nie wodą z kranu, bo to wysusza. Pozdrawiam
Dzięki za rady Mówisz, że ten żel do mycia twarzy tak mocno wysusza? A z kremem effeclar duo miałaś do czynienia? Sprawdziłam polecany przez Ciebie krem, niestety oprócz wody ma on najwięcej liquidum paraffinum, co strasznie zapchało moją cerę w kremie Pharmaceris... Więc na pewno odpada

Czekam na jakieś dalsze wskazówki i za każdą dziękuję
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując