Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-13, 21:29   #1273
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

maaaatko ale Wy skrobiecie

poszłam po pracy jeszcze do H&M z Tż bo przecenili takie fajne krótkie a'la eleganckie spodenki dla niego i kupiłam jednak spódniczkę kolejną w groszki dla odmiany

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A jak sie przefarbuje to nie wyrzucicie mnie z kolka wzajemnej adoracji

Dziewczynki wstawiam do albumu zdjęcie w ciemnych wloskach...
ocencie


jakie mialam ladne blyszczace wloski
mi się podobasz i w tych i w tych

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
podobają mi sie też te z deeze http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...als_cda71.html ale troche drogie
śliczne te Twoje też bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Świetne butki

Wy tu o zmianach koloru a ja myśle czym odrost robic, bo skubany juz go coraz bardziej widać. Ale te 2 tygodnie przetrzymam jeszcze. Tylko że c10 wchodzi w gre tylko przy wyzszej wodzie A nie wiem co innego mogłoby mi dać podobny efekt?
Chociaż powinnam kłaść popiel i przeciągnąć te 3-4 cm za odrost żeby to rude pogasić, hmm? Dołu nie tykam ale odrost musze jakoś zgasić bo im bede miec dłuższe włoski tym gorzej bedzie wygladać.

Snow ty tyle tych farbek testowałaś, powiedz mi co podobnie do c10 wychodzi?
w sumie to żadna z tych co ja farbowałam stockholm to jednak inny odcień i wątpie, że on poradzi sobie z Twoim odrostem skoro palette poległa a majirel 10,21 też robiłam wychodzi chłodniej od stockholmu ale bardzo ładnie też

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
walczą o inny termin, pojedziemy tak na 90%, więc dużo, ale póki co wolę się nie napalać i nie pakować, żeby nie zapeszyć
mam nadzieję, że wszystko się ułoży i zdrówka życzę mamie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
i ja wrzuciłam fotki do albumu w ciemnych
hmm..jakos ze 3 lata temu to było
hmm sexy fakt ale ja wolę blond

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej laseczki!
na razie nie nadrabiam bo padam ze zmeczenia...
nie wiem czy trzymalyscie kciuki za mnie czy nie, ale tak czy inaczej na egzaminie strasznie chujowo mi poszlo
egzamin byl mega kurewski, pytania z dupy wziete nawet nie ma tego w podrecznikach i po prostu mnostwo z pierwszej pomocy- ciekawe po co to fryzjerowi
takze mam poczucie nędzy i zal, ale w sumie nawet nie do siebie- bo z podrecznikow umialam.
jesli zdam to bedzie cud...
jestem zalamana a w srode projekt i juz sie boje co tam bedzie
o kurcze będę trzymać kciuki za projekt i mam nadzieję, że jednak uda Ci się zaliczyć ten egzamin

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dobre
ja sie posikałam z tego

Blondynce dzwoni telefon w torebce. Grzebie, grzebie i po chwili niepowodzeń mówi:
- No tak, pewnie zgubiłam.
hahahaha

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jej dziewczynki piszecie i piszecie.. a ja chora.. przeczytałam 2 strony i nie mam więcej siły :/


zdrówka


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jeszcze się wkurzyłam dziś.. bo czuje się jakby mnie czołg przejechał.. ale polazłam do tego sklepu co to mieli miec Konrada.. mieli może ze 2 sztuki na krzyż.. Babka mówi, że może coś innego - miałam nie brać ale głupia się skusiłam i to był błąd..

Tylko się zdenerwowałam..
Jeden 65 był dobry z esotik ale miskę miała taką - nie że za dużą, ale taką straaasznie zabudowaną jak babciny stanik.. to podziękowałam.. jeden 70 B miał dużo za luźny obwód mimo iż zapięłam nawet na ostatnią
Jeden był niby dobry bo mi nic nie odstawało jak ruszałam łapkami - miseczki nie odstawały w żadnym momencie i można powiedzieć, że leżał idealnie, ale.. jak stanęłam bokiem to wyglądąłam jakbym nie miała w ogóle biustu tylko ten stanik pozorował biust.. bo na dole był a kulka a na gorze płask
Aż się popłakałam.. bo jak tu się czuć kobietą jak nawet głupiego stanika kupić nie mogę


kochana wiem, że lubisz dlatego piszę, teraz w H&M jest bardzo dużo staniczków przecenionych na 30zł
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora