Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-18, 11:38   #3510
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no niech się przyśni niech mi się wczoraj 3 laski śniły ja chyba naprawdę bi jestem


fajny Malinka różowa heheh powiedz jak ci się podobają lakiery z tej serii? Jak się maluje? Bo myślę nad tym london fog, mam w domciu ciemny szary (chg recycle) a ten wydawał się taki jaśniejszy, chyba nawet jaśniejszy niz twój Orly mirror mirror... ale pewna nie jestem
Ty zboczuchu
to kiedy idziemy na randkę?

te się bardzo fajnie malują, ale jak widać, skórki upaćkałam, co mi się ostatnio rzadko zdarza, kupuj (chociaż z szarościami to różnie bywa, a to dość jasny kolorek, nie wiem czy przy jednej warstwie pokryje)
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Malina może zanim cokolwiek klikniesz na wyślij itp kopiuj sobie i w razie czego wklejasz jeszcze raz i z głowy
bo widzę że często Ci zjada
ale mnie się tak robi zanim kliknę wyślij , bo tą poduszką przy kciuku klikam sobie na touchpada
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja, co prawda, nie Malinka, ale zetknęłam się ostatnio z jednym z tych lakierów - J118 bubblegum (szukałam nieinwazyjnego różu). Jak dla mnie jest świetny pod względem nakładania, czasu wysychania i wykończenia. Z kryciem jest u niego średnio, ale czego innego można się spodziewać po takim jasnym kolorze No i, moim zdaniem, ma świetny pędzelek - płaski, szeroki i zakończony półkolem
to nie jest ta seria vivinn, chyba bym tego nie porównywała
ale tamte też są fajne
a tych pędzelek jest dość szeroki, ale nie jest zaokrąglony
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Malina ej jak tak piszesz to jeszcze ja pomyślę, że mam kręcone, bo też mi się wywijają
Tobie na pewno będzie ładne w loczkach
może masz
oj dziwnie wyglądam na razie...ale wszystko z czasem przyjdzie
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz widzę "Cię" w zalanych skórkach
Kolor śliczny tylko faktycznie zupełnie inny niż na plamkach
przecież bym tak nie chodziła, bez obaw
w sumie nawet źle się wyraziłam, bo zalane to mi się kojarzy jak się lakier rozleje tak u dołu, a u mnie to pacnięte po palcu bardziej

Anula już pisałam u Ciebie o truskawach normalnie jesteś niedościgniona!

Salamander dzisiaj...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg salamander3.jpg (33,8 KB, 33 załadowań)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora