Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-19, 13:58   #3013
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No właśnie Anulka widzę,że i Ty mam podobne odczucia-czyli coś w tym musi być.Jeszcze,żebyśmy używały szampony regenerującego miód i hibiskus to pomyślałabym,że jest za mocny jak na nasze włosy i tyle(za dużo nawilżający składników)ale nie...
Ja dzisiaj zrobiłam drugie podejście i przy skórze głowy czuję,że są niedomytea ja tak samo jak Ty włosów codziennie nie myję tylko co drugi dzień i nie chcę tego zmienić

Na szczęście zamawiałam paczkę w wczoraj i za pobraniem to ani kasa nie poszła ani kosmetyki nie poszły.Można jeszcze anulować...ufff i tak zrobiłam.
Dobrze zrobiłaś anulując - zamówić zawsze możesz. Spróbuj jeszcze raz i wtedy zobaczysz. Ja zamierzam wypróbowac te produkty oddzielnie - szampon z moja obecna odzywką, która napewno ich nie obciąża a odżywke z szapmonem, po którym mam 2 dni świeże włosy. Bo tak sobie pomyślałam, że może tylko jeden z nich mi włosy obciąża? A nuz sie okaże, że którys z nich jest tym jedynym Może i Ty tak pokombinuj?
Ja póki co skłaniam się pozytywnie raczej w strone odżywki. Al zobaczymy jak sie zachowa z moim wypróbowamym szamponem.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora