Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 12:06   #3256
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Jejku, gdyby Twoje słowa mogły nas tak wyszczuplać jak nasze portfele Kupie sobie na pewno ten hydrolat ale dzięki, że mi powiedziałaś, że to to samo bo może chociaż troszke zaoszczędze

Byłam dzisiaj w sephorze, chciałam wysępić próbki Yesa i oczywiście nie było ani próbek ani nawet testerów, z których mogliby mi zrobić taką próbkę Na pocieszenie dostałam próbkę odżywki z P&R do włosów suchych Ale niech nie myślą, że się mnie już pozbyli
Dostać próbkę to jak wygrać 6 w totka...
Gratuluje próbki - przeszłaś na następny poziom
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No mów mi tak jeszcze,mów...mieszaj w głowie jeszcze bardziejAnula czy mogę Cię prosić,żebyś mi w skrócie napisała do jakich włosów,który z yesów jest?pomidor,marchewka,og órek?aaaa a próbowałaś tej maski to twarzy?i są jeszcze te mini produkty co kupowałaś w seph?

Ja wiedze o szamponach yes mam niestety bardzo ograniczona - z tego co mi wiadomo seria ogórkowa jst do włosów suchych i zniszczonych farbowaniem, marchewkowa do wszystkich a pomidorowa nadająca objetość.
Co do serii pomidorowej - dzisiaj mam włoski naprawdę fajne Normalnie chyba sobie kupię!!!
Nie wiem, czy te mini zestawy pomidorowe jeszcze są. Musiałabys podzwonić do sephorach, tak jak to robiłam. Jak w jednej znalazłam to poprosiłam o odłożenie i wysłałam po nie TŻ
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora