Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-23, 20:35   #3269
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

jp91 - powiesz cos wiecej o moczniku? ciekawe, kiedys o tym myslalam ale jakos potem wypadlo mi z glowy, ide poszerac o tym
Mocznik cudownie nawilża najbardziej suchą skórę. Dodaję go do balsamów i nawilżają ze zdwojoną siłą. Bardzo go lubię na stopy, dłonie, kiedyś miałam problem z takimi suchymi plackami na rękach i wyleczył mnie mocznik. W tamtym roku w ogólę miałam mega suchą skórę, jak się zginałam to mi pękała na plecach, bolało strasznie. A mocznik pomógł w mgnieniu oka. Trzeba tylko uważać, by nie przedobrzyć bo może złuszczać skórę. Aha i ja go zawsze sypałam na oko, nigdy nie bawiłam się w odmierzanie i liczenie procentów.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy one są naturalne, o ile pamiętam to chyba parabenami konserwowane

Dziewczyny, zdaję relację z maski do włosów z masłem shea Mypa (z Drogerii Natura), o tej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...pair-mask.html
BEZNADZIEJA. Nie da się rozczesać włosów, nie wygładza ich, są szorstkie, na górze spuszone, od połowy przyklapnięte i matowe. Bardzo niewydajna, może dobrze, bo ją lada dzień wreszcie wykorzystam. Ogólnie nie polecam.
Wiem, Wasze portfele są mi wdzięczne
Tak, nijak one naturalne, ale pachną pewnie pięknie Na wyjazd lepsza taka próbeczka niż ciągnięcie całej butelki innego balsamu.
A co do maski to patrzyłam na nią wcześniej i czułam, że to nic ciekawego... Dobrze, że przetestowałaś

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jechałam wczoraj z koleżanką do biblioteki, która jest dosłownie na zadupiu, a tam o dziwo Rossmann postawili. Najlepszy Rossmann jaki widziałam, wszystko ładnie poukładane, do tego spore pustki, no bo nie ukrywajmy nikt tam specjalnie nie jeździ, więc przyjemnie się tam chodzi, a do tego masa kosmetyków, których nie ma w innych Rossmannach.
Ja z tego wszystkiego kupiłam to, bo nigdzie tego nie widziałam jeszcze. To jest krem do mycia twarzy (byłam ciekawa jak będzie mył, bo jak wiecie ja tylko żelami myję). Ma pachnieć dziką różą i faktycznie tak pachnie.

A tak w ogóle Dziewczyny znikam teraz na jakiś czas, wrócę za kilka(naście) dni. Trzymajcie się cieplutko.
O super, że jest coraz więcej produktów z Alterry. Bardzo się cieszę Napisz co o nim myślisz. Wracaj szybciutko!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora