Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-29, 15:12   #3514
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

nienormalna 89 dziękuje Ci baaardzo za szczegółową relacje i gratuluję udanej próby wklejenia postu

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Pięknie się Twoje zakupy prezentująFajnie,że Ci olejek nie cuchnie-mi już też nie,ale co smrodził przy pierwszych aplikacjach to mojeZdawaj relacje ze wszystkiego

Włosy są świeżo umyte to jeszcze nic napisać nie mogę,bo mokre są.Ale jeśli chodzi o zapach szmaponu i odżywki to czuję perfum bondai trochę warsztat samochodowyJestem ciekawa czy szampon dobrze oczyścił skórę głowyi czy włosy wytrzymają mi 2 dni
Maskę wypróbuje za jakiś czas.

Jeszcze przestrzegam przed balsamem do ciała AMB-pierwsze wrażenie było złudne.Balsam słabo bardzo nawilża.Do dupy z takim balsamem-więcej nie kupię i niech się już kończy
Będę zdawała relacje na bieżąco Jeszcze oleju nie próbowałam ale niedługo pójdzie w ruch

Czyli jednak zapach P&R coś z warsztatu samochodowego ma Ciesze się, że Cię nie odstraszył Jedno mogę powiedzieć, odżywka P&R wydawała mi się dużo lepsza niż Yesa ogórkowa Trzymam kciuki, żeby cała seria przypadła Ci do gustu

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To ja Ci polecam masło do ciała mineral flowers - to jest jakis cholerny cud!! W życiu nie miałam takiego balsamu.... z wyglądu strasznie tłuste, treściwe w trakcie smarownia i sprawia wrażenie, że nie wchłonie sie nigdy w zyciu, a po paru minutach nie ma nic oprócz cudnie gładkiej, mięciutkiej skóry. Wczoraj siedziałam na filmie, smarowałam sie balsamem a potem głaskałam sie po nogach jak jakaś debilka
Cud nad cudami Też nie mogę się często zmusić do maziania balsamami a tu same rączki idą w jego stronę

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
no to już melduję
Pierwszy raz mam hydrolat i nie jestem rozczarowana. Stosuję go jako tonik po umyciu twarzy. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, skóra miękka w dotyku. Świetnie ściąga pory... aż tylek widac heheh Zapach miły i przyjemny.
Dziękuje za odpowiedź Czuje się jeszcze bardziej nim skuszona

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że z taką radością pójdziecie na terapię
A to nic się nie stało Co to za pomyłka
A co do olejku, to na cienie to on nie działa.. przynajmniej ten z mazideł. Niedługo (za jakiś tydzien lub dwa) mi się skończy to zamówię z Alepii i porównam
Oo, ciekawa jestem tego porównania Szkoda, że mazidłowy na razie nie ruszył drani!

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cameroon- Oczywiście zamierzam używać i zdam relację, nawet teraz

A więc...
Przetestowałam wczoraj żel do mycia twarzy do cery mieszanej i krem rumiankowy na noc. Jestem wniebowzięta skóra jest mięciutka, rano nadal gładka, nawilżona cudo, cudo! Jestem w szoku. Jak tylko zaczęłam myć twarz, to pomyślałam: nigdy nie wrócę do drogeryjnych produktów!
Jeśli chodzi o zapach to żel pachnie ładnie. Krem też, ale on już bardziej przytłaczająco i mdło, ciężki zapach.
O nie! Tylko nie kolejne cudo.. tak mnie kusił ostatnio w sepho żel do mycia twarzy ale się opanowałam a tu piszesz takie rzeczy I co ja mam teraz zrobić z taką wiedzą, jak zapasów mam już na rok?!

Żółta seria też mi najmniej zapachowo odpowiada..

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Buuuu nie chcesz mnie już widzieć A ja Ci takie fajnie promocje zapodaję tu

Patrz, a ja byłam ostatnio w dwóch sephorach i panie były milusie aż za bardzo!

Użyłam odzywki P&R Objętość i Wzmocnienie, której próbkę dostałam w Sephorze. Śmierdzi męskim Brutalem Ale włosy są jakby sztywniejsze, takie mięsiste. Trudno po jednym razie wydać opinię, ale do cienkich włosów może dać fajny efekt
Ależ Kochana ja bym Ci najchętniej dała etat 24h tutaj Promocję są cudowne tylko opanować się trudno a portfel cierpi

Ja chodzę tylko do jednej sephory, w drugiej (którą mam bliżej) pracują bardzo niemiłe babki, zawsze jak o coś pytałam to zostałam obdarowywana morderczym wzrokiem bo przerywałam panią rozmowe.

Odżywka regenerująca P&R też była bardzo fajna.

Niestety muszę przyznać, że odżywka Yes z serii ogórkowej jest raczej kiepska Dzisiaj włosy mam okropne, odstają tu i tam, nie są w ogóle puszyste a jakieś takie sztywne Dam jej jeszcze szanse ale marnie to widzę. Kupiłam 2 opakowania i jak tu się teraz z nimi przemęczyć? Może jakbym dodała do niej mocznika to byłoby lepiej, wspominałyście o nim a jak się nie znam. Pomogłoby to coś?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-29 o 15:14
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora