Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-30, 19:48   #3554
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Zeby na mnie tak olejek herbaciany dzialal, ale niestety nie dziala
no co Ty?! A może miałaś jakiś lewy? Jaki kupowałaś? Jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witajcie, przepraszam, że nie uczestniczę w watku, postaram się wrócić jak najszybciej. Teraz siedze w biurze i stąd udalo mi się do Was zajrzeć. Jestem w totalnym szoku, wątek ma juz prawie 120 stron, a w zeszlym tygodniu nie bylo jeszcze nawet setki.


W skrócie napiszę co ostatnio zakupilam, oczywiście mialam już niczego nie kupować do konca seirpnia, ale to byly czyste przypadki. fotki wkleję, jak tylko ogarnę sprawy z moim kompem i wrócę. A kupilam:
- Suhadę róż i puder (dam znać, jak dlużej pouzywam)
- Alterrę już drugą odżywkę z granatem, maseczkę z orchideą (Taka sobie), ampulki odmladzające (świetne, polecam, ale dośc drogie i tylko 5 w opakowaniu), chusteczki z aloesem do demakijażu, takie same, jak te, które Sekretny Wachlarz kupila dla mamy, jeszcze ich nie testowalam.
- Babydream balsam do kąpieli fur mama ( bardzo fajny),
- Sunozon kinder spf 30 mleczko. ( calkiem przyzwoity sklad i nie klei sie, ladnie nawilza skóre, ale do twarzy jest zbyt treściwe. Bardzo dobrze chroni przed poparzeniem.

Chcialam jeszcze bardzo pochwalić tonik z algami Aubrey organics. Cud, miód i orzeszki On i Vegecol to moje 2 tonikowe hity aubrey.

Pozdrawiam Was i dziekuję, że o mnie nie zapominacie. Przesylam caluski, więc coś do wytarcia w ruch

I kiedy ja to przeczytam, 20 stron zaleglości
Korah! Ja Ci dam zaraz lanie! Jak tak można nas opuszczać, co?!
Piękne zakupy Jakoś wiedziałam, że nici z Twojego odwyku haha


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Justyna olejek herbaciany został w domu,a tu gdzie jestem nie wiem gdzie mogę go kupićA coś mi się wydaję,że ten pryszcz nie wyjdzie na zewnątrz.
A nie ma żadnej apteki? Jeśli jest to chociaż tribiotyk kup...
Masuj syfka, w końcu wylezie paskuda jedna.

Czy któraś z Was kupiła ten krem brązujący z Alterry? Jakoś on mi się nie podoba, bo ma gliceryne i talk wysoko i alkohol tez...
A u mnie w sephorach nie ma nic a nic z Mineral Flowers. W jednej Sephorze Pani powiedziała mi, że te produkty nawet nie dotrwały do promocji, odesłała je wcześniej....
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora