Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-07, 16:13   #75
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Niektore przeciez wiecie jak sie ubieram - sukienki przed kolano, kokardki, jakas koronka, falbanka. Po co wszystko pokazac?
Intrygujaca jest tajemnica, jak cos jest zakryte a nie pokze dupe, cyce (jakbym miala no ale...) i mysle ze jestes super laska.
za takimi owszem sie oglądaja ale mysla O rany ale lafirynda idzie.
Pewnie ze trzeba ubrac sie kobieco, szpilki ale nie w polaczeniu z jakąś megamini i bluzka tuz za cyce, trzeba miec wyczucie umiar.
jak mem dekolt ze pol cyca widac to spodnice w kolanko. jak bluzke bez dekoltu moge miec mini a nie goło i wesoło.
To jest dopiero zenada.
Kobiecośc nie rowna sie golizna. Trzeba miec smak i wyczucie.


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Adzi
bo chyba wiekszosc sie ze mna zgodzi, taka niestety prawda.
Takiej dziewczynie nie mozna naprawde niczego zazdrościc.
Wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze? że właśnie im się wydaje, że jak ktoś się za nimi ogląda to na bank dlatego, że jest fajna- nie dopuszczają w ogóle do siebie myśli że ktoś może się na nie patrzeć i myśleć ale lafirynda.. a nie daj bóg powiesz takiej prawdę to będzie, że sama jesteś pasztet i na pewno zazdrościsz..
Bo przecież wytężyć umysł i zastanowić się czy taka osoba nie ma racji to już nie na ich możliwości..
Pomijam, że mówiłam już, że pracowałam kiedyś w gronie samych mężczyzn i jak słuchałam, że owszem się oglądają, ale jakie zdanie mają o takich pannach to naprawdę aż ucho mi odpadało

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Przedstawiam mojego malucha o wdzięcznym imieniu Baron (wymysł Mamuśki)
OMG daj wycałuje

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Lady – ja nie tyle nie lubię – tzn jak dla mnie to obcas max 10 cm, bo wyższe to mi się już z takimi dziuniami właśnie kojarzą.. dlatego ja bym nie założyła, ale jak już mówiłyśmy co kto lubi.. no ale nawet te 10 cm.. to przy moim wzroście i braku wysokich mężczyzn to się czuję dziwnie :/

Asiu – brawo jestem z Ciebie dumna, że sama pomalowałaś pazurki

Czekoladka – wygląda na to, że sporo się wypłukało – to dobrze, bo ten ciemny zniweczyłby całe Twoje starania Ale chyba trochę szaro co?

Kotka ciepło? Gorąąąąąco – rozpuściłam się w drodze do domu, a rano było tylko 10 st…
I weź się człowieku ubierz do takiej pogody..

Snow ja jak ide do zębologa to bez znieczulenia w ogóle nie ma co próbować..

Super zrobiłaś to intro do nowego wątku

Wasienka ja już Ci coś pisałam o tym rozjaśniaczu, ale chyba Ci umknęło

Agatko biedna, współczuje Ci – ja to ciągle coś z tym żołądkiem mam to znam ten ból.. Kuruj się pij miętkę, mnie pomaga ryż ugotowany z vegetką..
Do Włoch jedziesz? Oj jak super ale tym razem rób dużo zdjęć i się nam pochwal – sama nie pojadę to chociaż pozachwycam się widokami ze zdjęć

Infatuated jaki fajny Avek nowy ta aktorka grała w Heroesach?Bardzo mi się podoba - ma i fajną figurkę i buzię taką delikatną -no i włosy też oczywiście


Kitka – tak potrafię, ale zajmuje mi to tyle czasu by ułożyć całą głowę, że już wolę zakręcić włosy na wałki i przemęczyć się i spać w nich :/

Swoją drogą chciałam kupić ostatnio wałki na rzepy w Rossmanie.. ale jak zobaczyłam, że 3 sztuki kosztują 6 zł to pomyślałam, że chyba innym razem ile ja musiałabym tego kupić, żeby mi na całą głowę starczyło.. matko święta..

A przepraszam widzę, że początek był wspólnie spłodzony więc mogę jedynie powiedzieć, że jestem z was dumna
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora