Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-08, 22:17   #3767
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

pokrzywo ponieważ znasz się na rzeczy, przekleję tu swoje pytanie z wątku o filtrach. Byłabym wdzięczna jeśli mogłabyś mi na nie odpowiedzieć


Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Hej jestem tu nowa, więc się przywitam.

Ale od razu mam pytanie,
czy dodanie tlenku cynku (w roli filtra mineralnego) w odpowiednich proporcjach do kremu o takim składzie (wkleję niżej) zadziała/ma sens/nie zaszkodzi? Nie mogę znaleźć kremu w przystępnej cenie, który miałby i dobry skład i niechemiczne filtry, więc chciałabym coś sama pokombinować.

Aqua, Citrus aurantium dulcis flower water, Panax ginseng root extract, Macadamia ternifolia seed oil, Ethylhexyl stearate, Caprylic/capric triglyceride, Isopropyl palmitate, Glycerin, D-panthenol, Citrus aurantium dulcis peel cera, Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Propylene glycol, Tocopheryl acetate, Hippophae rhamnoides fruit oil, Lecithin, Glucose, Sodium hyaluronate, Magnesium PCA, Calcium lactate, Trilaureth-4 phosphate, Hydroxyethyl acrylate, Sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, Phenethyl alcohol, Caprylyl glycol, Pelargonium roseum leaf oil, Parfum.
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora