Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje prace - kartki, butelki i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-28, 21:39   #47
bewix
Zakorzenienie
 
Avatar bewix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 8 445
GG do bewix
Dot.: Moje prace - kartki, butelki i inne...

Cytat:
Napisane przez MaLeNkA84 Pokaż wiadomość
Buu Nie ma już kwadratów Będę musiała poszukać czegoś innego. To prawda. Pora powoli się zabierać za kartki świąteczne. Też będę chciała sprzedawać swoje rzeczy w sklepie internetowym (mam zamiar założyć takowy ) Najpierw tylko wystawię je na allegro i zobaczę czy będą się sprzedawać.
No i mam pytanko do Was Kochane. Zaczynać od zeta na licytację czy dać konkretną cenę?? Gdzie sprzedajecie swoje karteczki??
Po pierwsze to kontaktowałam się ze sprzedajacym i od niedzieli czy poniedziałku będą nowe aukcje i nowe ciekawe rzeczy to tak dla was kochane, taka sobie nowinka, więc cierpliwości
Po drugie jak cos stworzycie to pokazcie koniecznie
Po trzecie jakos allegro chyba nie bardzo sie sprawdza w/g mnie, najlepiej sprzedawac je wsród znajomych a na Boże Narodzenie bedzie ich wiele potrzebnych...( ha ja juz zamówienia mam!) a póki co to mam swój własny mały punkt ksero i tam mam je wystawione - jest zainteresowanie ale małe choc licze ze to poczatki bo robie to od niedawna... i fakt pierwsze prace i zamówienia mam od najblizszych przyjaciółek
I jeszcze jedno - dzis wpadłam na genialny pomysł - by zakupic kolorowe okładki do bindowania, jest taki specjalny rodzaj w kolorach złotym i bordowym - a to dwa podstawowe kolory bozonarodzeniowe, nieprawdaż? Ja do tej pory robiłam na papierze wizytówkowym czy zwykłym kolorowym bloku technicznym a gdzies mi to wpadło w oko, ze te okładki są ekstra - może ktos skorzysta
ufff ale sie rozpisałam
__________________
Moje watki:
szydełkowy i inne
papierowy
biżu

galeria
bewix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując