Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda, która Cię "rozwala" część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-12, 17:58   #4587
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Mnie natomiast wkurza coś innego.
Pracuję w sklepie z konfekcja damską i męską.(...). Skąd jednak ta pogarda i chamstwo?
ten typ tak ma To jego przedstawiciele robią awantury pani przy kasie, że zbyt długo musi w kolejce czekać, to oni ida do nauczyciela dziecka i drą ryja na wywiadówkach nawet gdy nie ma powodu, ktoś spośród nich Cie popchnie na ulicy i nie przeprosi albo jeszcze i Tobie się wtedy dostanie...

Skąd się bierze - wychowanie, masa kompleksów itd. I jak wreszcie taki ktoś poczuje, że ma władzę w jakiejś sytuacji (chociażby w takim sklepie, gdzie Ty musisz być uprzejma bo Twojego szefa rzadko obchodzi, że ktoś Cię prowokował do ostrzejszego słowa) to jedzie ile może.

Pracowałam przez kilka lat w okresie wakacji w restauracji w bardzo drogim hotelu, gdzie miałam przegląd takich osobowości.

Bo: cham + kasa= ... Można sobie wyobrazić. Raz miałam awanturę, bo nie było przy śniadaniu soku pomarańczowego, a pan chciał się napić. Pewnie, moja wina, przecież to ja zaopatruję restaurację w napoje. Raz znowu jogurt miał jakąś pleśń pod wieczkiem. Też moja wina, przecież każdy z tych jogurtów powinnam prześwietlać laserem, zanim wniosę na salę.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora