Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-12, 19:52   #4590
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bellamy Pokaż wiadomość
dziewczyny! wasze włosy są piękne naturalnie. uwierzcie mi - dwa lata temu prostowałam włosy codziennie. nie było opcji, żeby wyjść chociażby do sklepu bez prostych włosów, więc wiem, co czujecie. ale z czasem zaczęło mnie to denerwować, że muszę wstawać pół godziny wcześniej, dodatkowe koszty odżywek, sprayów, co i tak nie pomogło, bo moje włosy były w fatalnym stanie - do tej pory tego żałuję, bo gdyby nie prostowanie, w tej chwili miałabym włosy długie do tyłka, a niestety połowę kłaków (bo inaczej tej masakry sie nazwać nie dało) musiałam ściąć i teraz męczę się z zapuszczaniem. od ponad półtorej roku nie stosuję do włosów nic. N I C dodatkowego. fakt faktem, muszę je myć codziennie lub co 2 dni, ale używam szamponu z receptury mojej babci (syrop z lipy + jakieś zioła i olejki), mam teraz falowane włosy do łopatek, lśniące, gęste, jestem z nich na prawdę mega zadowolona a i wiele ludzi mi ich zazdrości. nie psujcie swoich pieknych włosów : ) loki i fale są piękne!

pieni sie taki własnorecznie robiony szampon?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora