Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-16, 14:30   #4683
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Przy okazji głębiej poszperałam po doz i widzę, że mają Argiletz, AA Eco, Flos Lek Eco, Cattier, Kej i ceny są niższe niż na innych stronach, a to kuuusi. Chciałam wziąć jeszcze kilka rzeczy, ale się powstrzymałam. Chociaż peelingu do ciała nie mam (robiłam własnoręczny kawowy, bo Alterra to bardziej żel pod prysznic), więc przydałby się przydał.
Dobrze wiedzieć z cattier mi sie marzy krem pod oczy, bo Sicilia chwaliła. ALe obiecałam sobie, że dopóki nie skoncze 2 obecnie posiadanych i oleju to nie kupię

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Hola ola, po 3 dniach uzywania ava eco pod oczy powiem tak - ja go nie kupię. Napewno rację będą mieli Ci wszyscy, którzy powiedzą, że to za krótko na ocene kremu, ale trudno. Niczym mnie nie zachwycił oprócz tego, że całkiem fajnie sie wchłania to nie czuję, żeby cos robił. Po dobrym kremie pod oczy skóre mam nawilżoną i odżywioną także po zmyciu makijażu. W przypadku tego kremu skóra jest ok, ale to efekt od nałożenia do zmycia, nie nawilża i nie odżywia na dłużej - mam wrażenie jakby poczucie nawilżenia wynikało jedynie z pozostawienia tej warstewki na skórze, że on wogóle nie działa wgłąb skóry, tylko powierzchownie. To dla mnie zdecydowanie za mało.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora