Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-17, 08:01   #5023
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Dzień dobry!!

wstałam dzisiaj wcześnie, bo skręcało mnie z głodu. Podczas przygotowywania śniadania, musiałam pójść się poprzytulać z kibelkiem... Na szczęście byłam na czczo Oj mówię Wam, chyba się zaczęło. A myślałam, że mnie rzyganko ominie.


Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
dobry wieczór
ja tu po winku na głowę jestem
witam się więc
trudne tematy też zostały poruszone na winkowym spotkaniu
pytam więc was (zwłaszcza tych które dzieci na "tym świecie" nie posiadają) czy miałyście imię od dawna wybrane i czy planuje je jeszcze nadać dzieciątku?
ja właśnie takie posiadałam i w sumie jeszcze nie wiem czy narodzonemu (mam nadzieję kiedyś ) dziecku je nadam, czy jednak zostanie ono zarezerwowane dla tego nienarodzonego...
Więc tak. Imiona dla dziewczynki mamy wybrane. Z chłopczykiem gorzej, ciężej się zdecydować.
Szczęście w nieszczęściu straciłam ciążę na wczesnym etapie, nie znałam płci. Więc imiona, które mamy wybrane, z pewnością zostaną w przyszłości nadane maluchom

Dziewczyny, co z następną częścią wątku?! trzeba by już założyć.
Jeśli Inutil się dzisiaj nie pojawi, to może któraś z Was go założy?!
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora