Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-20, 07:50   #134
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
Myślę że jak najbardziej pasują kryształki, według mnie sa uniwersalne i pasują do wielu sukienek sama chce kolczyki z kryształkiem, w którymś wątku już je pokazywałam ale załączę jeszcze raz bo nie wiem na które się zdecydować. Ja będę miała tylko kolczyki, za bransoletkami nie przepadam
a fryzjerka jeszcze niewiem ile bedzie mnie kosztowała, pewnie sie dowiem jak pójdę jej pokazać fryzurę jaką wybrałam, bo cena zależy od uczesania. U mnie na wiosce jest jedna, ale dobra więc nie szukałam nigdzie indziej żeby mieć na miejscu
Moim zdaniem 2.

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
U mnie też jest taka tradycja i też się zastanawiamy ile wziąść dodatkowo żeby nie brakło. przyjmuje sie 0,5 na głowe ale właśnie są bramy noi tez konkursy się robi w czasie wesela też na to trzeba by mieć. Niewiem czy na 60 osób 80 butelek nie będzie za mało
Z tym alko to jest problem- ciężko wyczuć... My nawet nie potrafimy na chwilę obecną określić ile będziemy mieli gości (potwierdzenie mamy do 31.07). Ci, co myślałam, że będą odmówili, a Ci, których się nie spodziewałam się wybierają Zakupiliśmy 165 butelek wódki (0,5l), 30 butelek wina, 4 Giny, 3 Ballantinesy. Chcemy dokupić jeszcze ze 3 butelki zwykłej Żubrówy do drinków i ze 3 likiery. Myślimy też żeby na bramy kupić kilka butelek jakiejś tańszej wódeczki.


Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Znalazłam jeszcze coś takiego i zastanawiam się teraz co lepsze Co myślicie? jaaaaaaaaa 60 dni tylko
Te pierwsze kolczyki są baaaardzo ładne.


Melduję, że zamówiłam wczoraj ozdóbki na auto. Kolejny krok do przodu
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora