Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Reggae
Wątek: Reggae
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-23, 00:12   #343
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Reggae

Cytat:
Napisane przez Selene2203 Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam ;D Ale może jeszcze się tu wizażanki rozkręcą

Ja lubię patrzeć na tak oryginalnie ubranych ludzi, ale dla mnie jest to... niewygodne. Bo moim kryterium ubioru jest wygoda, kocham dżinsy, trampki z kolorowymi sznurówkami, luźne t-shirty, wielkie torby. Choć w sumie z tłumu pewnie też trochę się wyróżniam, bo od niedawna jestem wściekle ruda, do tego ilość kolczyków w uszach znacznie przekracza ogólnie przyjęte normy Planuję jeszcze jakiś malutki tatuaż na biodrze w najbliższym czasie. No ale jak mówię - żadnego stylu muzycznego sobą nie reprezentuję A też słucham jeszcze ska, dancehall'u i rocka (uwielbiam starego, polskiego rocka...)
Też mam rude włosy Zauważyłam że teraz sporo dziewczyn farbuje się na marchewekę. Skąd się taka moda wzięła to nie wiem. Pamiętam jak prawie trzy lata temu zafarbowałam swoje blond włosy farbą Palette świetlista miedź. Wszyscy zwracali na mnie uwagę, a teraz rudy jest tak popularny że nie robi na nikim wrażenia. Myślę czy by nie przefarbować się na czerwono. Tylko że krótkie czerwone włosy zawsze będą kojarzyć mi się ze starszymi paniami Już w latach 90-tych farbowały i nadal farbują włosy na czerwono a raczej na mahoń czy burgund. Tylko że to nie jest jakaś kwestia mody. To się chyba nigdy nie zmieni.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-07-23 o 00:13
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując