Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-24, 13:54   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Ja też
Od miesiąca używam kremu azelo, więc mogę się już wypowiedzieć na temat jego działania. Krem jest treściwy, zostawia delikatną lepiącą powłokę na twarzy. Denerwuje mnie w nim to, że wytrąca się z niego olej Czasami używam go na dzień, mieszam go wtedy w zagłębieniu dłoni z kwasem HA.
Jeżeli chodzi o działanie to krem sprzyja gojeniu wyprysków, nawilża i rozjaśnia delikatnie skórę. W porównaniu do serum, moim zdaniem krem wypada słabiej. Jednak bardziej byłam zadowolona z serum
Ja na razie użyłam kremu dwa razy. Nie do końca pasuje mi zapach- ale to może być kwestia przyzwyczajenia i właśnie to, że zostawia na twarzy taki film. W międzyczasie coś mnie zapchało (obstawiam Sorayę spf 45) i odstawiłam krem- nie jest co prawda głównym podejrzanym, ale muszę się doprowadzić do porządku, a oleistość kremu narzuca mi pewien dyskomfort psychiczny

Chociaż, biorąc pod uwagę, że krem ma działać gojąco, może warto go przywrócić do łask? Sama nie wiem
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując