Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-24, 22:12   #3427
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Ja myślę, że nasza nowa wizażowa koleżanka - PANNA X świetnie kwalifikuje się do kuracji! Ja nie miałam aż takich problemów, bo podrasowałam trochę skórę właśnie Diane'35, ale mimo to cysty come back i wyłaziły mi na czole! I babka przepisała mi retinoidy. Nie ma co czekać Kochana! Jeśli masz możliwości finansowe, to do dzieła! Ja w tym miesiącu wydałam ok. 300 zł na kurację, ale jestem w trakcie zaledwie 3-go miesiąca na prawie najmniejszej dawce, a ślad po cystach totalnie zanikł. Zostały tylko blizny, bo mam je głębokie, ale tym zajmę się po kuracji ;D
60 za wizytę u dermy
ok. 40 za badania krwi
ok. 80 za Akne
ok. 70 za antykoncepcję (niby konieczną) na 2 miesiące - Yasminelle
i ok. 25 za tabletki z wiesiołka, które mają obniżyć mój poziom trójglicerydów.
Po mimo ceny jaką płacę jestem naprawdę zadowolona z efektu tych "cudownych tabletek". Jestem pewniejsza siebie, zauważyłam, że jak się dobrze ubiorę, to faceci się za mną oglądają, co nie zdarzało się często. I nie chcę tu chwalić się własną urodą, bo nie uważam się za jakąś niesamowicie piękną kobietę, ale czuję się bardziej seksowna. I podoba mi się to. Trochę podskoczyła moja samoocena. Dlatego powinnaś zacząć leczenie. Bo teraz?! Zapłaciłabym każde pieniądze, by mój problem nie wrócił
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora