Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-26, 11:49   #829
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: czeste zapalenia drog moczowych, sex a zap. pęcherza - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Peyton22 Pokaż wiadomość
Wierz mi, że wiem, że to jest bez sensu bo to jest błędne koło. Ale naprawdę tydzień bez leków nie jest dla mnie możliwy, mój pęcherz w ogóle się nie broni, po tygodniu bez leków bym się wykończyła albo wylądowała w szpitalu z odmiedniczkowym zapaleniem nerek jak to się zdarzyło 2 razy. A mam lekarzy, którzy mają mnie za przeproszeniem w dupie i uważają, że wymyślam i przesadzam i nie chcą mi pomóc. Od tygodnia biorę uroval manosa, co pozwoliło mi odstawić furaginę, bo naprawdę już się bałam, że wykończę w końcu swój organizm. Uroval sprawił, że tydzień nie wzięłam ani jednej tabletki, parę razy mnie trochę piekło i miałam dyskomfort na pęcherzu ale ogólnie do przejścia, nie musiałam brać furaginy. Ten uroval ma niby naturalne składniki , ale nie wiem czy wpłynie na wynik badań
Nie wpłynie na wyniki badań, tak nie wpływa pro uro itd. Ja bym właśnie teraz zrobiła badanie moczu z posiewem i z antybiogramem- masz jedyną okazję. Jak nie masz skierowania to zrób prywatnie- zobaczymy co Ci teraz wyjdzie.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując