Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 09:36   #2967
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
mojemu już niedużo brakuje
mały ma 1cm, a reszta 1,5 także z 3 tygodnie powinno starczyć
to szybko ci rosna. ja mam jakies 1-2 mm miesiecznie
Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Bunny ja to blond jestem , jak bylam mala mialam biale wlosy , pozniej sredni blond, na sloncu rozjasniajace sie pasemka do bialosci - zwlaszcza kolo grzywki . Teraz to sporo siwych juz w odroscie . Szybko mi sie wlosy rozjasniaja A te wlosy ( do tego koloru) rozjasnialam z henny ( jeden sciagacz- piewsze zdjecie i jedna farba - a sa bardzo jasniutkie )
a buu... myslalam ze z ciemnych rozjasniane i taki odrost- bo u mnie w sloncu odrost jest zloty, ale za to calosc pieknie biala i jest duzo jasniej niz c12 i nie tak zolto. ale ja mam ciemne wlosy-jasny braz to i ciezko uzyskac ładny kolor.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ten moj pekniety rosnie irosnie i rosnie I nadal wyglada brzydko

Bunny myśle że dziadek powinien być wdzięczny za pomoc Chociaż starsi ludzie nie lubią niby jak sie za nich coś w mieszkaniu robi... ale my jakbysmy mojemu nie pomagali to by sie wejsc nie dalo


Ehhh a ja nadal nie wiem co mam robic
i tak wam wszystkim pazury szybciej odrosna jak mnie
a moj dziadek zaraz warknie- czy mnie ktos prosil? czego sie wtracam? czego sobie pozwalam itp. ale mam w nosie.
do niego wlasnie tez sie nie dalo wejsc- a juz najgorsza byla zaschnieta mysza co zdechla w rogu dywanu i tak sobie lezala obok pluszowego kota nie wiem czy to mial byc jakis zart dziadka ale nie wiedzialam jak sie jej pozbyc, w koncu wzielam na zmiotke i fru przez okno
do tego bielizniarka nie powiem w jakim stanie choc ma pralke ale po co prac? lepiej wysuszyc i drugi raz zalozyc
nigdy nie wietrzy mieszkania, smrod plesni wszedzie... na podlodze wszystko doslownie bo nie odkurza ani nie zamiata od lat!
ilez ja sie wczoraj narobilam to bajka... w nocy mialam az kurcze nog ze zmeczenia oby mu sie spodobalo...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora