Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POMOCY!!!
Wątek: POMOCY!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-10, 21:40   #55
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: !!Potrzebuje pomocy!!

Hej kochane sloneczka, wczoraj czytalam sobie artykuly smoczka, w sumie od dzis nie objadam sie slodyczami (wiem ze bedzie mi ciezko) (mam maly glupi plan oddawac je bede siostrze ktora je schowa u siebie , a jak z reka na sercu ona w stanie jest mnie pobic jak ruszam jej rzeczy wiec nie bedzie mnie kusilo do objadania sie slodkosciami,szkoda ze jeszcze jest bardzo zimno:/, bo warzywka i owoce sa drogie ehhhh, a w sumie mysle ze moglabym je ciagle jesc,
obiadek bede jadac ale taki nie tlusty i na malych talerzykach no tych srednich nie zwyklych stolowych i zero jedzenia po 18*****,jesli chodzi o witaminki to czekam do konca miesiaca by kieszonkowe wpadly w raczki i ide do apteki uzbroic sie achhh jakie polecacie herbatki ziolowe? mysle ze na sniadanko i kolacyjke bylabym w stanie pic je , znajoma mowila zebym sobie nie odmawiala sokow a jak nie chce przekraczac kalori by je pol na pol z woda mineralna nie gazowana (hmm ale to nie smakuje jak siusie?.
Jejku podnioslyscie mnie bardzo na duchu, chetnie poslucham porad, chetnie dostosuje sie do nich...
Misio obiecal mi ze bedzie mnie bral na rower jak bedzie cieplej, i na silownie bedzie ze mna chodzil by bylo mi latwiej.
Szkoda tylko ze teraz jest chory a ja siedze w domku i umieram z tesknoty:///.
CMOOOOOOOOOOOOOOK sloneczka
ah przegladalam dietke 1000 kalori
a gdybym z tabelka sobie sama jakas taka wymyslila do 1000ca . to mozna cos sknocic bo wiem ze sa jakies ukryte tluszcze itp:/ helllp .*******
Chcialabym na koncu jeszcze podziekowac wszystkim dziewczyna ktore wyciagnely do mnie pomocna dlon, a nawet 1000
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując