Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-10, 13:20   #3893
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Już po wizycie Na 200% Martyna nadal jest dziewczynką Bo ostatnio śnił mi się już Maciuś
Waży 860 gram i jest zdrowa, choć lekarz mnie zmartwił, że ma nadzieję, że ta moja opryszczka nie narobiła szkód małej ...
Zwiększył mi dawkę heviranu do największej możliwej, mam brać i ja i mąż, oczywiście zero przytulanek ... oj nie wiem jak on to przeżyje
przeżyje, przezyje... mój jakos przezywa i to od początku ciąży nestety

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Dygotka- tez mam skierowanie na glukoze, 75gr bo jestem jak pan powiedzial "duza dziewczyna" no i w srodku 2 sztuki

co do hemoroidow po porodzie- coz nie bede sie wypowiadac...mi po porodzie MEGASNE wylazly i z rok sie z nimi zmagalam
masakra z tymi hemoroidami

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
goldika ja jakbym już miała kasę uskładaną to też bym już wózek zamówiła, ale na razie muszę czekać. Lepiej troszę wcześniej zamówić, bo jakby coś było nie tak to ma sie czas na reklamacje.
oczywiście można kupić wózek wcześniej, ale jak jest nowy to trzeba pamietać, że gwarancja już mu leci niestety

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Joamic wiesz już gdzie rodzić?
Ja myślę, żeby na Żelaznej w sw. Zofii.
A inne dziewczyny z Warszawy - myślicie już gdzie rodzić?
Ja jeszcze nie wiem

Cytat:
Napisane przez _Yasmin_ Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja jestem w 22 tyg. Termin mam na 11.12 Więc z tego co poczytałam jestem "mniej zaawansowana" od Was
O tym forum dowiedziałam się od jednej z dziewczyn w szpitalu jakiś tydzień temu. Zaglądnęłam, spodobało mi się i pomyślałam że fajnie byłoby od czasu do czasu coś napisać Wasze rady czyta się bardzo przyjemnie i wiecie już chyba wszystko... Co prawda ja nie mam przygotowane jeszcze nic ale pocieszam się, że jeszcze sporo czasu I czytając powoli będę uzupełniać wiedzę
Witamy

Cytat:
Napisane przez Anusiak 83 Pokaż wiadomość
Jak w szpitalu, do którego się zgłosisz powiedzą, że nie ma miejsc mają OBOWIĄZEK Cię zbadać i dać zaświadczenie że badanie było, jakie rozwarcie, tętno płodu itp i wskazać szpital, w którym miejsce będzie.
Domyslam się, że my nie będziemy myślały o takich rzeczach (albo nie będziemy mieć siły na dyskusje) dlatego nam na szkole rodzenia położna tżtów uczulała na to
Dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Skontaktowalam sie z jedna poloza z Zelaznej i oplacenie jej nie gwarantuje mi przyjecia do szpitala... Najpierw placi sie jakas tam zaliczke, a reszte kwoty po porodzie o ile mnie przyjma.
To trochę złodziejstwo, człowiek im zapłaci, a oni i tak mogą nie przyjąć
marli jest offline Zgłoś do moderatora