Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 17:03   #406
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Zazdroszczę Wam zdyscyplinowanych gości. Do nas jeszcze jedni w ogóle się nie odezwali, ale nieoficjalnie wiemy, że mają być. Więc skoro mają być, to po kiego groma milczą...?!? Jak zadzwonią do mnie, to nie omieszkam Im tego wypomnieć (to buce z rodziny TŻ, więc co mi tam!).

Poza tym od samego rana latałam po mieście i udało mi się troszkę spraw załatwić.
Ze ślubnych, to kupiłam sobie kiecę na panieński- no bo jakże bym miała się nie skusić na kiecę z Tiffi przecenioną z 299 na 60 zł - (już moja druga, tej zamówionej z all kolor mnie ciut rozczarował). Zamówiłam też bukiety, butonierki etc no i umówiłam się w końcu na próbną fryzurę (na 8.09) i na czesanie na ślub koleżanki tydzień wcześniej. No i dopytałam od razu o te pasma- o ceny. Tak więc jedno pasmo naturalne jednotaśmowe- 20zł, a dwutaśmowe naturalne- 30zł. Te pierwsze są lżejsze troszkę, ale trzeba ich więcej. Zobaczymy na próbnej ile i jakich będzie trzeba (ostatnio była PM, która miała 6 jednopasmowych i podobno efekt był super; u mnie może wystarczą nawet 4).

Poza tym pokupowałam masę rzeczy do naszego M. Zbankrutuję niedługo!
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora