Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dziewczyny od opisów cz 18. część ociekająca seksem, czyli powracamy do korzeni ♥.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-14, 08:23   #2225
agattee
Zakorzenienie
 
Avatar agattee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Germany.
Wiadomości: 9 640
Dot.: dziewczyny od opisów cz 18. część ociekająca seksem, czyli powracamy do korzen

Cytat:
Napisane przez Czarny_Aniolek Pokaż wiadomość
masakra ile nadrabiania miałam O.o
jade jutro do Poznania

kurka laski z tym spotkaniem to super, ale jak mi walna w połowie wrzesnia szkołę w weekend, to będzie masakra musimy się tak zgadac, żeby każdej pasowało mój A. dał mi błogosławieństwo na podróż

ja miałam faceta alkoholika... kiepska sprawa, nie ma po co w to wchodzić...

Patka- zauważyłam, że jak na swój wiek jesteś bardzo rozsądna i mądra życiowo a to bardzo dobrze, bo dzisiejsza młodzież to masakra jakaś O.o
jedziesz do Poznania to obczaj tam fajne miejsca i co do spotkania to oczywiście, że dogadamy się tak, by każda mogła. błogosławieństwo na podróż hahah. ej, z nami nic Ci się nie stanie... no chyba, że zgłupiejesz haha
a co do Patki to zgadzam się, też chciałam to napisać już wczoraj. i w sumie miałam podobnie. przechodziłam w młodym wieku rozwód rodziców i jakoś tak szybciej dojrzałam... oczywiście rozwód to nie taka tragedia, są gorsze, ale jakoś to doświadczenie przyczyniło się do tego, że zmieniłam już w młodym wieku tok myślenia i nastawienie na pewne sprawy.

Patka piszesz naprawdę dojrzało i mądrze, a nie jak na poprzednim wątku niektóre Twoje rówieśniczki ciągle o dupie maryny co już doprowadzało mnie do szału a z Tobą da się pogadać
ahh, no ale pamiętaj... pogoda to i tak nasz temat nr 1 haha


Cytat:
Napisane przez DorotaComa Pokaż wiadomość
nie mogę uwierzyć w to co się stalo.
żałuję że nie udało mi się zobaczyć z Glorią
wiadomo jak/na co umarła?
no właśnie nic jeszcze nie wiemy...

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Hej, wróciłam z urodzin mamy przyjaciółki się uśmiałam
a ja wróciłam z urodzin koleżanki. mam takiego kaca, że zaraz zdechnę. jakby mnie ktoś wysuszył od środka na szczęście butelka wody przy łóżku była, jest... ale zaraz jej nie będzie

w ogóle to wstawać ! ja jestem po mega imprezie na kacu a wy co ale będę mieć dziś opóźniony zapłon...
__________________

R.




Edytowane przez agattee
Czas edycji: 2011-08-14 o 08:29
agattee jest offline Zgłoś do moderatora