Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-16, 15:33   #4987
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Dzień dobry U mnie tez dzisiaj w nocy była burza, dobrze że Tż był obok i tulił mocno Wczoraj byliśmy w kinie 3d na "Oszukać przeznaczenie 5" i mimo że film do przewidzenia to i tak mi sie podobało

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
pokazuje Wam pazurki, co na nich wymodzilam, bo na bloga nie mam odwagi ich dac

moje pierwsza w zyciu proba cieniowanie, nie badzcie zbyt krytyczne
Ładnie wyszło! Choc niezmiennie jestem fanką zwykłego frencha i bardziej naturalnie wyglądających wzorków
Cudne loki

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Chcialam do Was dolaczyc, juz kiedys pisalam na tym watku ale z powodow technicznych wypadlam z obiegu.Teraz juz jestem mobilna w pelnym tego slowa znaczeniu i mysle ze zagoszcze najdluzej tylko pytanie czy mnie przyjmiecie
Witaj ponownie

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam w szafie sukienkę o której zupełnie zapomniałam nadawałaby się na wesele? Jak ją wyprasuję to wstawię zdjęcie na sobie. I tamtą z zepsutym zamkiem jak będzie to też kupię bo za kolejny miesiąc mam następne wesele
Piękny kolor Właśnie w takim marzyła mi się moja sukienka ale mam czarną i kupować raczej już nie będę... Koniecznie się w niej pokaż

Cytat:
Napisane przez _Amelka Pokaż wiadomość
Pazurki nie wyglądają na pierwszy raz, zdecydowanie . Chociaż zupełnie nie w moim guście, ale pogratulować precyzji .

Można się dołączyć do wątku jakoś delikatnie?
cześć


Wstawiam zdj włosów, jeszcze nieco mokrych, po pierwszym myciu odżywką i ugniataniu w bawełniany podkoszulek. Jednak na 2 dzień włosy były przetłuszczone bardziej niż zwykle dlatego pewnie będę stosowała szampon bez sylikonów.

1 zdj zaraz po myciu jeszcze włosy lekko mokre
2 zdj kolejny dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (60,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz2.jpg (53,6 KB, 73 załadowań)
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie

Edytowane przez loluska
Czas edycji: 2011-08-16 o 15:44
loluska jest offline Zgłoś do moderatora