Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-03-25, 18:34   #78
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Spokojnie! Rano masz zawsze mniejszy obwód talii i mniejszy brzuch, bo jesteś na czczo.To normalne,ja tez tak mam .Co do odżywek, to uważam,że jeśli ĆWICZYSZ INTENSYWNIE I REGULARNIE to odzywki nie zaszkodzą. Kupuje się je w sklepie z odżywkami dla sportowców (w W-wie jest ich pełno,np. na Dw.Centralnym,na Marszałkowskiej i w innych miejscach).Co do firmy,to- niestety- droższe i zagraniczne są lepsze. Ja pytam o zdanie faceta ze sklepu.Podobno "Olimp" nie jest najlepszy,ale to polska firma. Generalnie odżywka musi zawieraz 100% białka i jak najmniej węglowodanów i o taką właśnie odżywkę proście w sklepie.Odżywka to proszek (różne smaki),który miskuje się ze szklanką chudego mleka i pije bezpośr.po treningu.Dzięki temu zmęczone mięsnie uzupełniają ubytki białkiem,a więc stają się twardsze i bardziej widoczne.Bez obawy, efektu "pakera" nie osiągniecie , ponieważ kobiety nie mają takiej genetyczno-hormonalno-fizjologicznej skłonności.Mówiąc krótko- zaczniecie po prostu wyglądać lepiej.Ja stosuję odżywki od ok. 2 m-cy i (trenując)widzę różnicę.Ciało jest wysportowane i jędrne.Do tego Weider i efekt boski, wiem, co mówię!
babsy jest offline Zgłoś do moderatora