Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - etorebki szybko nie kupię, bo etorebka ma klientki w... nosie! cz..30
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-24, 05:53   #1909
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: etorebki szybko nie kupię, bo etorebka ma klientki w... nosie! cz..30

hej
jestem w szoku, ze już nowa kolekcja. Torebki takie sobie. Ja już przestałam torebkowo szaleć i przekonuje się do noszenia niewielkiej ilości praktycznych torebek więc co kupie to niedługo potem sprzedaję...nie znalazałam torebkowego ideału. Teraz w upały biegam z czasna torbą z keiry...szkoda gadać... odesłałam brązową czy tez ciemnobeżową Sigrid. Ten kolor był taki bury, ze nie mogłam się na niego patrzeć, poza tym torebka bardzo fajna, ale nie wiem czy do mnie pasowałaby, nawet w innym kolorze...miała faja skórkę, mięsista, porządną i nie było zadnych wad. Sprzedam chyba szara vivien i brązowa Krychę, bo mają za cienkie paski a ja nosze nie raz cięższe rzeczy i uwierają mnie w ramię...
Z nowości chyba karmelową Tildę zamówię, wydaje się odpowiednia na moje potrzeby a mam dosyć zamawiania i odsyłania czy sprzedawania niepraktycznych choć ładnych torebek Może dziś... chyba że ma się pojawić coś nowego jeszcze...wiecie cos na ten temat?
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując