Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile wydajecie i oszczędzacie - praca, oszczędzanie i insze plotkowanie odsłona II ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-27, 18:01   #862
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Ile wydajecie i oszczędzacie - praca, oszczędzanie i insze plotkowanie odsłona

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Co Ty mówisz, masz przestać, natychmiast!
Już mi przeszło. Kosztowało mnie to 500 ml lodów orzechowych


Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Eeee, przecież są takie wybitniezajefajne jednostki, jak na tym wONtku
wybitniezajefajne
no to się samo przez się

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Nienawidzę lodów no nie znoszę po prostu.
Jak można nie znosić lodów ??? Ja wprost przeciwnie - mogłabym nic innego nie jeść, tylko lody.


Dzisiaj byłam na filmie W.Allena "O północy w Paryżu" - fajny film, bardzo mi się podobał jego klimat przede wszystkim nocne wyprawy głównego bohatera, które przenosiły go w lata 20-te. Spotykał się z tam z S. Dali, Picassem, Hemingwayem - świetny film. Po raz pierwszy zakończenie wywołało u mnie taki uśmiech, że tak fajnie się kończy.
Polecam - reklama tego filmu jest beznadziejna, w ogóle moim zdaniem nie oddaje klimatu filmu.

Też chciałabym przenieść się w czasie i spotkać Dali i Matisse, Picassa.

ZIP- ostatnio oglądałam przepiękny film "Marley i ja" , opowiada o tym jak pies towarzyszy nam w najpiękniejszych i najtrudniejszych momentach naszego życia, chodzenia, zakładania rodziny, kariery, nie jest to komedia, raczej komediodramat , często śmiech przez łzy a na końcu wypłakałam paczkę chusteczek (jak chyba wszyscy, którzy mają psy i oglądali ten film) ale fajny film. Trochę stary a ja dopiero go odkryłam. Nie wiem czy oglądałaś ale polecam. Tu link: http://www.youtube.com/watch?v=VKnpQ...eature=related

U mnie się chmurzy, może jakiś deszcz z tego będzie
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2011-08-27 o 18:06
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując