Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks w prezerwatywie i bez niej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-01, 22:34   #77
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Seks w prezerwatywie i bez niej

Ja także dołączę do dziewczyn, które nie odczuwają różnicy :P No, może odczuwam jedną pozytywną różnicę - nie czuję się "brudna", nic się ze mnie nie wylewa i nie muszę się domywać niewiadomo jak długo (jak brałam tabletki i nie używaliśmy gumek to jeszcze długo długo po stosunku ze mnie wyciekało, mój TŻ ma zawsze obfite wytryski).

Używamy cienkich, nielateksowych gumek i jest ok. TŻ generalnie woli bez z tego co mówi, ale jakoś chyba przyzwyczaił się W najbliższym czasie nie planuję ani ciąży, ani powrotu do tabletek tak więc tak musi być jak jest
U mnie to też wszystko ma aspekt zdrowotny. Po 1) nie bardzo mogę brać póki co tabsy, bo jestem po operacji na jamie brzusznej, po 2) nie powinnam brać tabsów, bo zwiększają podatność na infekcje pochwy, a ja niestety jestem nosicielką bakterii niepokonanych mimo tysiąca antybiotyków, po 3) powinnam wręcz stosować prezerwatywy, bo mam nieprawidłowe ph w pochwie, a sperma jeszcze bardziej je zakłóca.

Chcąc nie chcąc, gumeczki jeszcze przez parę lat będą musiały być aż zdecydujemy się na dzidzię Wierzę, że nie pękną :P
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując