Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery O.P.I cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-06, 18:23   #1365
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Pomaranczowy Texasik brzmi ciekawie Lubie pomarancze.
Niebieska chinka jest wspaniala, ale nie wiem, czy bym ja nosila, bo mnie zawsze ciagnie do zieleni i pomaranczy. Ale poogladamy swoje skarby i pomacamy troche ))) Jak co, mysle, ze pisze sie na ten czerwony z kolekcji brytyjskiej kannnnnbbuk cos tam, bo wyglada ciekawie, oraz pewnie na pomaranczowego zelusia .

No, to obie mamy latajacych malzonkow. Moj malzon dzis tez przylatuje z pracy. Jest kapitanem stateczku, co ratuje niefrasobliwych Brytoli, co wybieraja sie na odwierty ropy w najwiekszy sztorm. Dzis Rychu zahacza o lotnisko belgijskie i juz sie pytal, jakich kosmetykow ma mi przywiezc. Mysle, ze on nie lubi, jak ja sama sobie kupuje, bo on by chcial przejac 'obowiazek' kupowania szminek, lakierow i cieni na siebie. Dziwak moj jeden, zawsze przywozi mi wielka reklamowke cudow. Raz nie mogl sie zdecydowac na jeden kolor pomadki, to wybral mi 3 rozne Chanele. A ja potem jestem uziemiona na rok, bo chce zuzyc wpierw to, co mam i rzadko sama cos kupuje. Ale co tam, chlopak zna sie na kolorach .

Ale, jak ja sama chce cos kupic.... kreci nosem. Coz, co miesiac, dwa mam dostawe czegos nowego .

Dzis poprosilam go, by chociaz zadnych palet do makijazu mi juz nie kupowal, bo mam dwie duze oraz lakierow do paznokci OPI, bo jeszcze by mi zdublowal. To, co zamowilam to roz do policzkow diorblush numer 839, takie piekne duo rozu z rozswietlaczem w kolorze jasnej rozowawej brzoskwinki.
http://joeychong.wordpress.com/2011/...-vintage-pink/
Śliczny Twój Diorek,ja mam dwie takie paletki (Cynamon coś tam i Passion fruit Bo nie mogę się zdecydować,czy mam ciepły czy chłodny odcień skóry

Jak masz jakiś nadmiar,to zapraszam na Targowisko.
Albo chociaż do mojego kramiku,może rozszerzymy wymiankę na kolorówkę

Gratuluję zaradnego małżonka Mój po zakupie kilku flaszek, których potem nie pozwalał mi używać (nie pozwalał to za dużo powiedziane,ale grunt,że robiło mu się niedobrze od tych zapachów) ma szlaban na kupowanie mi kosmetyków Spełnia się w przywożeniu mi biżuterii,której też w 90% nie mogę nosić,bo mam za chude ręce na te pierścionki i bransoletki (jakoś nie mam serca mu tego też zabraniać,bo czasem się zdarzą ładne kolczyki czy naszyjnik

Dużo nas łączy - moja siostra pięć lat mieszkała w Danii
Kiedy przylatujesz? Mieszkasz w Pl w Warszawie?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując