Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Palety cieni Sleek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-08, 07:42   #2556
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Ty kusicielko niedobra
Już byłam zdecydowana żeby nie kupować tej paletki i wlazłam do Ciebie na bloga i co, i co
Ale ja lubię kusić do zakupów

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo przez Twojego bloga stwierdzam,ze chyba jednak nie wyleczylam się z paletki Nude-ale kurka przecież ona jest chłodna,a ja ciepła
A mi się wydaje, że ta paletka zawiera i ciepłe i chłodne odcienie A róż zdecydowanie polecam, jest cudowny i matowy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
To już przesada dla mnie :P Swoją drogą niezły biznes ktoś robi
Gdyby ktoś szukał w miarę taniej Sparkle, bo też niedługo może być krucho:
http://allegro.pl/sleek-make-up-spar...807405569.html
Mnie w każdym razie ten brokat przeraża :P
Mnie też. Niby makijaże tą paletką są piękne ale to edycja świąteczna i chyba tylko nada się ona w okresie karnawału Kolory też w niej jakieś nie moje

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
O matko, z ciekawości chciałam sprawdzić za ile poszła ta Paraguaya co kilka dni temu osiągnęła ponad 60 zł... Ostatecznie ktoś kupił ją za 102 zł. Nie za bardzo potrafię to zrozumieć - dla mnie cały urok Sleeka polega na stosunku jakości do ceny.
Popieram Cię w 100 %! No ale ja sama przeszłam ten szał na Paraguayę i jestem w stanie zrozumieć osoby licytujące . Gdzieś czytałam, że to najlepsza limitowanka Sleeka, ale jak dla mnie ciężko wybrać tę najlepszą
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~


Edytowane przez Natalia4005
Czas edycji: 2011-09-08 o 07:43
Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora